شیر روشویی آرسو مدل درنا

f-1025-0014

محصول جدید

  گارانتی 7 ساله شرکت آرسو

با خرید این محصول 2 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


4 از 1 رای

قیمت :169,000 تومان

قیمت برای شما :107,000 تومان

-62000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
کشور سازندهایران
مدلدرنا

توضیحات

گارانتی شیر روشویی آرسو

Arsoo Basin Mixer / M: Dorna
Dorna has extraordinary features such as high quality, elegance, ease of use and long life and this is highly resistant to erosion caused by water flow with a cartridge of 40 and a plating thickness of 12 microns
Technical Details: color: chrome, Handle: Leverage, Manufacturing Country: Iran, Model: Dorna

شیر روشویی آرسو مدل درنا

از زمانی که احساس انتخاب را شناختیم، سعیمان بر این بوده که نزدیک ترین مورد را به خواسته های خود انتخاب کنیم، همیشه گفته ایم "نزدیک ترین مورد"، چون تصور نمیکردیم، موردی با تمام الویتهای ما وجود داشته باشد، اما شیر روشویی آرسو مدل درنا تمام مواردی که در هنگام انتخاب شیر روشویی در نظر گرفته میشود از قبیل کیفیت بالا، زیبایی، استفاده آسان و طول عمر بالا را دارا است.

 

این مدل به دلیل قابلیت باز و بسته شدن راحت و دسته اهرمی آن در کاهش مصرف آب موثر است. همچنین این محصول با کارتریج 40 و ضخامت آبکاری 12 میکرون در برابر فرسایش ناشی از جریان آب بسیار مقاوم بوده و شما با اطمینان برای سالیان متوالی میتوانید از این محصول استفاده نمایید.

 

در بین شیرآلات آشپزخانه محصولات شرکت آرسو که ساخت کشور ایران است با توجه به استفاده از مواد اولیه مرغوب و کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسب و دارابودن iso9001:2008 و استاندارد اتحادیه اروپا CE جزء پرفروش ترین شیرآلات هستند و شما با اعتماد کامل میتوانید این محصول را خریداری و از ضمانت هفت ساله آن که به جهت جلب رضایت مشتری ارائه میشود؛ استفاده نمایید.

 

ملزومات جهت نصب این محصول: دو عدد پیسوال (جهت اتصال به لوله های آب سرد و گرم)، طول شلنگ های این شیر جهت اتصال به لوله های آب سرد و گرم 40 سانتیمتر میباشد که در صورت نیاز جهت افزایش طول شلنگ میتوانید از شلنگ رابط 3/8 که در دو سایز 40 سانتیمتر و 50 سانتیمتر موجود میباشد استفاده نمایید. یاتای شما را به انتخاب مطمئن و خرید این محصول فوق العاده دعوت مینماید. پیشنهاد یاتای: سنگهای روشویی بی نظیری که مطابق با سلیقه شما گرامیان خواهد بود.

نظرات کاربران

رتبه 

جنس خوب

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    برچسب ها