شیر روشویی بلند سیتکو کد 01C801TJTAL طلایی

f-1023-0015

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله سیتکو

با خرید این محصول 12 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


قیمت :720,000 تومان

قیمت برای شما :612,000 تومان

-108000

مشخصات

رنگطلایی
دستهاهرمی
نوع شیرپایه بلند
مدلسری 01C80

توضیحات

در سالهای کنونی شاهد انقلاب عظیمی در تولید و طراحی محصولاتِ متنوع بوده ایم. محصولاتی که هر روز با آنها سر و کار داریم. عمومِ تولیدکنندگان در پیِ آن هستند تا شما در هر بار مواجهه با محصولاتشان حسِ خوبی را به دست آورید. یا از طریق طراحی یا از طریقِ ارتقای کیفیتِ ساخت.
برای شما امروز معرفی ویژه ای در نظر گرفته ایم.
شیر روشویی بلند سیتکو کد 01C801TJ-TAL-طلایی
امکان ندارد گذرِ شما به کتابهای تاریخی نیفتاده باشد و یا حداقل فیلمهای تاریخی ندیده باشید. این مدل از سیتکو از زیباترین شیرهای نوستالژیکِ تاریخی الهام گرفته شده است. بدنه ی کشیده و فوق العاده زیبای این محصول مثلِ یک جامِ زرین طراحی شده. براق، شفاف، صیقلی و استوار...
در بالای این بدنه عَلَمِ خروجیِ آب تعبیه شده که با شیبی زیبا باعث می شود حتی در مواقعِ کم فشار بودنِ آب شما پاششِ مناسبی را در اختیار داشته باشید. فاصله ی خروجِ آب و بدنه به خوبی طراحی شده و دستِ کاربر را برای شست و شو باز می گذارد.
در بالاترین نقطه ی این محصول دسته ی اهرمی قرار دارد. این دسته ی مواج و فوق العاده شگرف با کلیتِ اثر همخوانیِ منحصر به فردی دارد و روان بودنش باعث می شود شما از کار با آن لذت ببرید.
بدنه ی این محصول از آلیاژی بسیار مقاوم ساخته شده و رنگِ طلاییِ این کالا با آبکاری میکرونِ بالا کیفیتی حیرت انگیز به آن داده است. در پایان اگر شما قصد دارید محصولی زیبا و با دوام و فوق العاده را به خانه ببرید می توانید روی این مدل حساب کنید.
فروشگاه اینترنتی یاتای با معرفی و عرضه ی بهترین کالاهای روزِ دنیا در کنارِ شماست.

نظرات کاربران

اولین فردی باشید که نظر خود را می‌نویسید!

برچسب ها