شیر روشویی سیتکو کد 01A101

ویژه
شیر روشویی سیتکو کد 01A101

f-1023-0001

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله سیتکو

با خرید این محصول 6 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


قیمت :360,000 تومان

قیمت برای شما :306,000 تومان

-54000

مشخصات

رنگکروم
دستهکلاسیک
مدلسری 01A10

توضیحات

آیا شما به دنبالِ خلق یک تجربه ی عجیب هستید؟
آیا شما به دنبالِ یک تفاوت هستید؟
پس با ما در این مطلب همراه باشید.
شیر روشویی سیتکو کد 01A101K – کروم
یک محصولِ خارق العاده که قطعِ به یقین نظیرش را ندیده اید. یک تجربه ی ناب، یک تفاوتِ بزرگ با سایرِ هم رده هایش. سیتکو طراحیِ غریبی برای این محصول در نظر گرفته، یک بدنه ی استوانه ای شکل که صعود می کند و بالا می رود و در سه نقطه از آن شیر و عَلَمِ خروجی بیرون می آید. مثلِ یک آبشارِ طبیعی.
جنسِ بدنه ی این محصول از بهترین مواد آلیاژی بازار تهیه شده که ضامنِ دوامِ فوق العاده ی آن خواهد بود. آبکارِی رنگِ کروم با میکرونِ بالا کیفیتِ حیرت انگیزی به آن بخشیده و برقِ خاصی در چشمان شما متبادر می کند.
اما نکته ی اصلی و تفاوتِ اصلیِ این کالا در طراحی اش است. بر خلافِ روندِ معمول عَلَمِ خروجیِ آب در مرتبه ای پایین تر نسبت به شیرهای آب قرار دارد. این عمل باعث می شود که شما برای بستنِ شیر دستهایتان خیس نشود. شاید یک ایده ی به ظاهر معمولی ولی وقتی با آن کار کنید متوجه خوب بودنش می شود.
شیرهای آبِ گرم و سرد در دوطرفِ این محصول تعبیه شده که ارتفاعی مناسب نسبت به هم دارند و یک کلیتِ زیبا را تشکیل می دهند. دسته های این شیرآلات مانندِ الماس طراحی شده که در کنارِ رنگِ طلایی بدنه ی این محصول بسیار بسیار زیبا سِت شده.
این کالا از پنج سال ضمانت و خدمات پس از فروش بهره می برد که از طریق فروشگاه اینترنتی یاتای برای شما عزیزان عرضه می شود.

نظرات کاربران

اولین فردی باشید که نظر خود را می‌نویسید!

برچسب ها