شیر روشویی بلند راسان مدل تیتانیوم

f-1022-0157

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله راسان

شیر روشویی دسته اهرمی بلند راسان مدل تیتانیوم رنگ کروم

15 سال خدمات پس از فروش درسراسرکشور

دارنده ی گواهی ایزو 9001 و استاندارد اروپا و ایران

با خرید این محصول 9 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 1 رای

قیمت :573,500 تومان

قیمت برای شما :459,500 تومان

-114000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
نوع شیرپایه بلند
کشور سازندهایران
مدلتیتانیوم

توضیحات

ما شما را حیرت زده خواهیم کرد!
شاید این شعارِ کمپانیِ راسان باشد که هر روز با خود در ذهن طراحانش تکرار می کند. این کمپانی از بهترین و خوش نام ترین تولیدکنندگانِ شیرآلات ساختمانی ست که در ایران مشغول به کار است و همپای رقبای خارجی خود به پیش می رود. استفاده از بهترین مواد اولیه و ظرافت و نبوغ در طراحی از مشخصه های اصلی محصولاتِ راسان است.
شیر روشویی بلند راسان مدل تیتانیوم از شگرفی خاصی در طراحی خود بهره برده. سادگیِ بی آلایش و چشم نوازِ این مدل به تنهایی می تواند خوش سلیقگیِ شما را به همگان اثبات کند. سادگیِ حیرت انگیزی که شاید سالها در خانه ی خود از داشتنش خوشنود خواهید بود. بدنه ی بلندِ این محصول در نگاهِ اول استقامت و غرور خاصی به آن داده و صلابت را در چشمانِ شما دیکته می کند.

عَلَمِ کوتاه و افقی اش در عینِ سادگی با اتصال به بدنه ی عمودی اش طراحی پویا و تاثیرگذاری را انجام داده است. دسته ی اهرمیِ این مدل در بالای آن تعبیه شده که راحتی و آسایش در موقع کار را برای خریداران عزیز فراهم کرده است و باعث می شود تا مزاحمتی برای شستشوی شما ایجاد نکند. رنگِ کرومِ این محصول به مانندِ طلایی سفید می درخشد و هوش از سر می پراند. بدنه ی فوق مقاوم و با کیفیت تیتانیوم شما را برای سالها از خریدهای اضافی مصون می دارد و انتخابِ آن شما را خوشحال خواهد کرد.
در پایان بدین صورت می توان نتیجه گیری کرد که این مدلِ خاص برای افرادی خاص و سخت پسند طراحی شده که با انتخابِ سنگِ روشویی هماهنگی، جلوه ی خاصی به محیطِ پیرامون خود می دهد.

فروشگاه اینترنتی یاتای افتخار این را دارد که این محصولِ خارق العاده را با صرفِ کوتاهترین زمان در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

نظرات کاربران

رتبه 

کیفیت بسیار خوب

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    برچسب ها