شیر روشویی راسان مدل لوتوس سفید

f-1022-0092

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله راسان

15 سال خدمات پس از فروش درسراسرکشور

دارنده ی گواهی ایزو 9001 و استاندارد اروپا و ایران

با خرید این محصول 5 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 1 رای

قیمت :343,500 تومان

قیمت برای شما :275,500 تومان

-68000

مشخصات

رنگسفید
دستهاهرمی
کشور سازندهایران
مدللوتوس

توضیحات

کارت گارانتی

Rassan Basin Mixer / M: white lotus
This product is resistant to corrosion and has high resistance to water erosion. With the purchase of this faucet, you will be comfortable for many years
Technical Details: color: white, Handle: Leverage, Manufacturing Country: Iran, Model: lotus

شیر روشویی راسان مدل لوتوس سفید

چه کسی می گوید که از دل برود هر که از دیده به رفت؟!! چگونه میتوان زیبایی ها و دلبرییهایش را فراموش کرد؟ چگونه احساسی که در قلب و روح نقش بسته را فراموش کرد؟ هرگز نقشی که بر دل و جان حک شود، شسته نمیشود حتی اگر سالیان سال از دیده رفته باشد!! شیر روشویی راسان مدل لوتوس سفید با زیبایی چشمگیری که دارد، شما تنها راهی که در برابر آن دارید خرید آن و مالکیت آن است.

 

این محصول به دلیل رنگ سفید آن، در برابر جرم مقاوم بوده و در برابر فرسایش حاصل از آب دوام بالایی دارد. با خرید این شیر، خیال شما برای سالیان متوالی از شیر روشویی آسوده خواهد بود.
راسان تمامی استانداردهای ISO و استانداردهای بهداشت محیط را رعایت کرده و با تولید محصولات مرغوب و دارا بودن iso9001 و همچنین استاندارد اتحادیه اروپا CE توانسته است علاوه بر بازار داخلی، بازارهای خارجی را نیز تحت پوشش خود قرار دهد. عزیز همراه شما میتوانید با اعتماد کامل این محصول را خریداری و از ضمانت پنج ساله و 15 سال خدمات پس از فروش آن استفاده نمایید.

 

ملزومات جهت نصب این محصول:

دو عدد شیر اتصال 3/8 (جهت اتصال به لوله های آب سرد و گرم)، طول شلنگهای این شیر جهت اتصال به لوله های آب سرد و گرم 40 سانتیمتر میباشد که در صورت نیاز جهت افزایش طول شلنگ میتوانید از شلنگ رابط 3/8 که در دو سایز 40 سانتیمتر و 50 سانتیمتر موجود میباشد استفاده نمایید.

 

با خرید این محصولات از همه جلوترید:
• ست چهار تکه راسان مدل لوتوس سفید (شامل: شیر روشویی، شیر آفتابه، شیر دوش و شیر سینک ) میتوانید به صورت کامل یا مجزا سفارش دهید.
توجه توجه: سنگ روشویی مورد نظرتان را در یاتای پیدا میکنید.

نظرات کاربران

رتبه 

جنس عالی

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    لوازم جانبی

    برچسب ها