شیر روشویی راسان مدل فلورا

f-1022-0089

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله راسان

15 سال خدمات پس از فروش درسراسرکشور

دارنده ی گواهی ایزو 9001 و استاندارد اروپا و ایران

با خرید این محصول 6 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 1 رای

قیمت :415,000 تومان

قیمت برای شما :341,000 تومان

-74000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
کشور سازندهایران
مدلفلورا

توضیحات

رقابت در طراحی در بازارهای داخلی به اوج خود رسیده است. شرکتهای مختلف با محصولات مختلف هر روز در پیِ رضایت و کیفیت بیشتر هستند و طراحی های متنوعی را روانه ی بازار می کنند. این رقابت انتخاب را برای مشتریان سخت کرده و آنها در این بازار به دنبال راهنمایی هستند که بهترین و با کیفیت ترین محصول را به آنان معرفی کند. ما در این راه راهنمای شما خواهیم بود. دستتان را به ما بدهید.
شیر روشویی راسان مدل فلورا همان چیزی ست که به دنبالش هستید. بدنه ی استوانه ای و جذاب آن باعث می شود که انتخاب برای شما راحت باشد. اجازه بدهید کمی از این محصول برایتان بگوییم.
عَلَمِ صاف و یکدستِ فلورا در میانه ی راه سر برآورده که زیبایی خاصی به آن داده است. دسته ی اهرمی فانتزی و کوچکش طراحی اش را کامل کرده و در عین حال بهترین کارآیی را برای کاربر به همراه دارد. کاربر با کوچکترین اشاره می تواند آبها را به فرمانِ خود درآورد. بدنه ی منحنی این محصول دارای رنگِ کرومِ جذاب و براقی ست که چشمها را به خود خیره می کند و محیط پیرامونش را سحر انگیز جلوه می دهد. در یک جمله همه چیز در جای خود قرار گرفته و یک محصولِ کامل را خریداری می کنید.
شرکت راسان با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و جذاب ترین طرحها شما را به وجد می آورد.این محصول دارای ضمانت پنج ساله و خدمات پانزده ساله است که کیفیت و ماندگاری اش را تضمین می کند.
در خریدِ این محصول شک نکنید.

فروشگاه اینترنتی یاتای افتخار این را دارد که این محصولِ خارق العاده را با صرفِ کوتاهترین زمان در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

نظرات کاربران

رتبه 

خریدم خوب بود

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    برچسب ها