شیر روشویی راسان مدل موج

f-1022-0018

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله شرکت راسان

15 سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور

دارنده ی گواهی ایزو 9001 و استاندارد اروپا و ایران

با خرید این محصول 3 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 1 رای

قیمت :211,700 تومان

قیمت برای شما :169,700 تومان

-42000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
کشور سازندهایران
مدلموج

توضیحات

دریا در پُشت ظاهر آرامِ خود قدرتی اسطوره ای دارد. قدرتی که در پشتِ موجهای خروشان و آرام به ساحل می زند و پدیده ای شگرف را در پیش چشمان ما نقش می کند. این موهبت الهی که قدرتی از طبیعت است در خلق آثار هنری دستمایه ی هنرمندان بزرگی قرار گرفته.
شرکت راسان که تولید کننده ی محبوب و کارکشته ی شیرآلات ساختمانی است با الهام از موجهای دریا طرحی زیبا و جذاب را روانه ی بازار کرده است. شیر روشویی راسان مدل موج شما را شگفت زده خواهد کرد. سادگیِ به کار رفته در این محصول نقطه ی قوت آن است که بازدیدکنندگان در مقابل آن قرار می گیرند و نظاره می کنند.

بدنه ی این محصول دارای حجمی استوانه ای شکل است که استواری و صلابت دریا را به چشم متبادر می کند. عَلَمِ خروجیِ آب در بالای بدنه قرار گرفته و با شیبی کم زاویه اما زیبا باعث می شود که علیرغم بدنه ی نسبتا متوسطش خروجِ آبی استاندارد داشته باشد. در بالای این بدنه دسته ی اهرمی زیبایی قرار گفته که در کنار رنگ کروم شفاف آن حس عجیب و رازآلودی در کاربر بر می انگیزاند.

بدنه ی مقاوم این محصول از بهترین آلیاژهای بازار طراحی شده و همپای رقبای خارجی به پیش می رود. نکته ی مثبت دیگر این محصول قیمت مقرون به صرفه ی آن است که در انتخابش می تواند تاثیر به سزایی داشته باشد. این محصول دارای ضمانت معتبر پنج ساله و خدمات پس از فروش پانزده ساله است که خیال همه را راحت می کند.
امواج را رامِ خود کنید.

فروشگاه اینترنتی یاتای افتخار این را دارد که این محصولِ خارق العاده را با صرفِ کوتاهترین زمان در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

نظرات کاربران

رتبه 

کیفیت خوب

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    برچسب ها