شیر دیواری قهرمان مدل آلمانی

f-1027-0010

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله شرکت قهرمان

15 سال خدمات پس از فروش

جنس بدنه از آلیاژ برنج

کاتریج ساخت کشور اسپانیا

دارای آبکاری کروم با درجه میکرون بالا

دارای گواهی ایزو ۹۰۰۱ و استاندارد اروپا و ایران

با خرید این محصول 7 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 1 رای

قیمت :451,000 تومان

قیمت برای شما :373,000 تومان

-78000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
نوع شیردیواری
کشور سازندهایران
مدلآلمانی
کارتریجسبز

توضیحات

ضمانتنامه

برخی از مارکها و برندها و شرکتهای تولیدی وجود دارند که کیفیت تولیداتشان در حدی ست که بدون دیدنشان می توان خیالی آسوده برای خرید داشت. این شرکتها تعدادی به اندازه ی انگشت دو دست دارند و در ایران سالهاست که فعالند. یکی از این شرکتها شیرآلات قهرمان است. به قدمتِ سن و سالِ پدرانمان این شرکت دایر بوده و جزوِ برترینها در حوزه ی خود می باشند.
شیر دیواری قهرمان مدل آلمانی از برترین تولیدات قهرمان است که مزیتها و زیبایی فراوانی دارد. بدنه ی کشیده و تا حدودی باریکِ این محصول جلوه ی خاص و زیبایی به آن داده است. این بدنه از پشت به دو قسمت تقسیم شده که ورودیِ آب گرم و سرد است. در میانه ی بدنه، گردن و عَلَمِ این مدل وجود دارد که با ظرافت و شیبِ خاصی به بالا صعود کرده است. عَلَمِ خروجیِ آب و کاتریج نهفته در آن باعث می شود که خروجیِ آب به واسطه ی فشارِ کمِ آب تغییری نکند و قدرت خود را حفظ نماید.
دسته ی اهرمی این مدل در وسطِ بدنه و پایینِ عَلَم قرار داده شده که با توجه به طراحی اش کاربری بسیار آسان و راحتی برای مصرف کننده خواهد داشت.
بر رویِ کلِ این محصول آبکاری با درجه میکرون بالا انجام شده که فارغ از زیبایی چشمگیر دوامِ بیشتری به آن بخشیده است. این محصول دارای پنج سال ضمانت و پانزده سال خدمات پس از فروش است که با ترکیبِ آلیاژ برنج مرغوب و آبکاری کروم می تواند یکی از بهترین انتخابها برای شما باشد که از طریق فروشگاه اینترنتی یاتای عرضه می گردد.

نظرات کاربران

رتبه 

خوبه

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    برچسب ها