یونیورست راسان مدل راشا

f-1022-0139

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله راسان

رنگ: کروم

نوع نصب: روکار    

شکل سردوش: مربع

گوشی دوشی: دارد

با خرید این محصول 11 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 1 رای

قیمت :698,500 تومان

قیمت برای شما :559,500 تومان

-139000

مشخصات

دسته بندییونیورست
رنگکروم
کشور سازندهایران
مدلراشا
نوع نصبروکار
سردوشمربع

توضیحات

حمام و سرویس های بهداشتی فارغ از سادگی دارای ترکیب و چینش سخت و پیچیده ای هستند. جدا از اینکه باید ساده ترین و با کیفیت ترین محصولات را برای این مکانها انتخاب کرد باید کارآمدترین آنها را برگزید تا بتوان بهترین انتخاب را داشته باشیم.
شرکت راسان در تمامی تولیداتش سعی بر مشتری مداری، کیفیت و طراحی های زیبا دارد. به جرات می توان گفت که تمامی محصولات این برند معتبر و خوشنام دارای اصالت در طراحی و کارآیی بالا هستند. یونیورست راسان مدل راشا تمامیِ فاکتورهای مناسب برای یک انتخاب فوق العاده را داراست. شما می توانید از انتخاب خود به آن برای سالیان سال ببالید و کِیف کنید.
یک بدنه ی مستحکم و ظریف که رنگِ کروم بر آن خوش نشسته و ترکیبی خارق العاده را ایجاد کرده، یک سر دوشِ مشبک و تخت که باعث می شود بیشترین تراکم قطرات آب برای خروجی را دارا باشد و در روزهای کم آبی عصای دست شما باشد و شست و شوی بی نقصی برای شما به ارمغان بیاورد و همچنین یک دوشِ همراهِ کوچک و کاربردی که با کمترین مصرف آب می تواند به شست و شوی دقیق شما کمک شایانی کند.
طراحی این محصول هوش از سر شما می پراند کافیست که آن را از نزدیک ببینید تا به حرفِ ما پی ببرید. راشا دارای پنج سال ضمانت و پانزده سال خدمات پس ازفروش است که به همراه استانداردهای ایران و اروپا از طریق فروشگاه اینترنتی یاتای معرفی و عرضه می گردد.
در خرید یکی از بهترینها بازار شک نکنید...

نظرات کاربران

رتبه 

ظاهر زیبا و کیفیت عالی

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    برچسب ها