شیر آفتابه آرسو مدل درنا

f-1025-0016

محصول جدید

  گارانتی 7 ساله شرکت آرسو

گواهینامه ISO 9001:2008

استاندارد اتحادیه اروپا CE

با خرید این محصول 2 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


4.5 از 2 رای

قیمت :176,000 تومان

قیمت برای شما :111,000 تومان

-65000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
کشور سازندهایران
مدلدرنا

توضیحات

کارت ضمانتنامه

Rassan shower mixer / M: Dorna
This product has a lever handle like the Crane's tip, it's easy to open and close, it is also highly resistant to water erosion due to the high electroplating thickness and you can safely use this product for many years
Technical Details: color: chrome, Handle: Leverage, Manufacturing Country: Iran, Model: Dorna

شیر آفتابه آرسو مدل درنا

وقتی که شاهکارهای خلقت را نام میبریم به حق که درنا جزء زیباترین و بی نظیرترین مخلوقات در نظر گرفته میشود، از این رو آرسو در نظرگرفت تا به جهت زیبایی بخشیدن به خانه های ایرانی، شیرآلات مدل درنا را ارائه دهد ، عزیزان با خرید ست چهار تکه آرسو مدل درنا به صورت کامل یا مجزا ( شامل: شیر آفتابه، شیر سینک، شیر دوش و شیر روشویی ) طبیعت و زیبایی درنا را از آشپزخانه تا سرویس بهداشتی خود همراه داشته باشید. اگر اکنون به دنبال داشتن نماد یک درنا در سرویس بهداشتی خود هستید ما شیر آفتابه آرسو مدل درنا را پیشنهاد میدهیم.

 

شما با خرید درنای کروم در واقع جلوه ای از طبیعت را به خانه خود برده و از طراحی برگرفته از طبیعت که جزء هنرهای آرسو است بهره مند شده و میتوانید به داشتن یک خانه بی نظیر و خاص افتخار کنید. این محصول با داشتن دسته اهرمی همانند نوک درنا، علاوه بر ظاهر جذاب کروم رنگ، به سادگی باز و بسته میشود، همچنین ضخامت آبکاری بالای این محصول موجب میشود در برابر فرسایش ناشی از جریان آب بسیار مقاوم بوده و شما با اطمینان برای سالیان متوالی میتوانید از این محصول استفاده نمایید.

 

محصولات آرسو دارای iso9001:2008 و استاندارد اتحادیه اروپا CE است، که همین امر موجب قرار گرفتن کالاهای این شرکت در رده ی کالاهای پرفروش بازار است ، همچنین شما با اعتماد کامل میتوانید این محصول را خریداری و از ضمانت هفت ساله آن که به جهت جلب رضایت مشتری ارائه میشود، استفاده نمایید.
ملزومات جهت نصب این محصول: شلنگ آفتابه

نظرات کاربران

رتبه 

درخواست خرید

    رتبه 

    کارایی خوب

      نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

      برچسب ها