شیر ظرفشویی قهرمان مدل ایتالیایی

f-1027-0004

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله قهرمان

15 سال خدمات پس از فروش

دارای گواهی ایزو ۹۰۰۱ و استاندارد اروپا و ایران

دارای آبکاری کروم با درجه میکرون بالا

کاتریج با مغزی 35  سدال - ساخت کشور اسپانیا

جنس بدنه از آلیاژ برنج

با خرید این محصول 6 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 1 رای

قیمت :408,500 تومان

قیمت برای شما :337,500 تومان

-71000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
کشور سازندهایران
مدلایتالیایی
کارتریج40
آبکاری کروم
ارتفاع از کف40cm

توضیحات

ضمانتنامه

سادگی و کارآیی!
این تمام توضیحات ماست که درباره ی محصولِ فوق به شما خواهیم گفت. قهرمان می تواند به تناسب سلیقه ی شما برایتان محصول تولید کند. شرکتی که همپای بزرگترین رقبای خارجی با اقتدار پیش می رود و محصولی جهانی را با بالاترین استانداردهای اروپایی تولید می کند. این بار میخواهیم کالایی را معرفی کنیم که شاید شما را از سرگردانی در بازار نجات بدهد.

 

شیر ظرفشویی قهرمان مدل ایتالیایی
بدنه ی این محصول از آلیاژ برنج بسیار مرغوبی تولید شده که دوامی بینظیر خواهد داشت. مدل ایتالیایی با یک استوانه از سینک بیرون می آید و به دو راه تقسیم می شود، سمتِ راست دسته ی اهرمی و سمت چپ عَلَمِ خروجی آب.
دسته ی اهرمی در این محصول به اندازه ای طراحی شده که با بدنه همخوانی داشته باشد و در عین حال برای شما کارآمد و خوب باشد. کنار قرار گرفتن این دسته باعث شده که مزاحمتی برای شست و شو برای شما نداشته باشد و شما بتوانید به راحتی به کارهایتان برسید.

 

علم خروجی آب با شیبی مناسب و در عین حال نیم دایره ای طراحی شده که زیباییِ ساده و خاصی دارد. بر روی کل بدنه ی این محصول آبکاری کروم با درجه خلوص بالا صورت گرفته که دوام و ماندگاری بیش از پیش به آن بخشیده.
با توجه به ضمانت پنج ساله و خدمات پانزده ساله ی شرکت قهرمان برای این محصول و دارا بودن بالاترین استانداردهای دنیا، شما با خرید مدل ایتالیایی یک کالای خوب و منحصر به فرد را با خیالی راحت برای سالها در اختیار خواهید داشت.
فروشگاه اینترنتی یاتای عرضه کننده ی برترین محصولات بازار در راهِ انتخاب و خرید همراه شماست.

نظرات کاربران

رتبه 

اهرمی مناسب

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    برچسب ها