شیر ظرفشویی قهرمان مدل آلمانی

f-1027-0009

محصول جدید

شیر ظرفشویی دسته اهرمی قهرمان مدل آلمانی رنگ کروم

  • 5 سال ضمانت
  • 15 سال خدمات پس از فروش
  • دارای گواهی ایزو ۹۰۰۱ و استاندارد اروپا و ایران
  • دارای آبکاری کروم با درجه میکرون بالا
  • کاتریج ساخت کشور اسپانیا می باشد
  • جنس بدنه از آلیاژ برنج

با خرید این محصول 6 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 1 رای

قیمت :408,500 تومان

قیمت برای شما :337,500 تومان

-71000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
کشور سازندهایران
مدلآلمانی
کارتریجسبز
آبکاریکروم
ارتفاع از کف40cm

توضیحات

در خیلی از موارد تعصب هم نمی تواند جلوی شگفتی را بگیرد. هر چقدر هم که شما به دنبالِ طرحهای ساده باشید اما محال است که با دیدنِ این محصول عنان از کف نداده باشید و عاشقش نشده باشید. فوق العاده است و بسیار بدیع و زیبا و بی همتا.
شیر ظرفشویی قهرمان مدل آلمانی به جدیت همان آلمانی هاست البته با کیفیتِ خاصِ همانها.
بدنه ی باریک و ظریفِ استوانه ای شکلی شروعِ ورودِ آب است.  کُلِ بدنه ی این محصول از آلیاژ مقاوم برنج ساخته شده، یعنی نگاه به ظرافتش نکنید، قدرتِ و دوامِ یک تانک را در خود دارد. دسته ی اهرمی که در این محصول تعبیه شده کوچک ولی بسیار کاربردی ست، می توانید با کوچکترین فرمان آبها را به جریان دربیاورید و یا دمای آن را تنظیم کنید.
گردن و عَلَمِ خروجیِ آب در مدل آلمانی محشر است. مدلی نو و خلاقانه که باعث می شود تا سالها آن را ببینید و از انتخابتان کیف کنید. بر روی کُلِ بدنه ی این محصول آبکاری از جنس کروم با درجه میکرون بالا شکل گرفته که فارغ از دوامِ زیادی که به آن بخشیده باعث شده جذابیتی دوچندان داشته باشد و شما را مسحور خود کند.
پنج سال ضمانت و پانزده سال خدمات پس از فروش به همراه استانداردهای بسیار بالای جهانی باعث می شود که شما خیالی راحت بابت دوام و کارآیی این محصول داشته باشید.
اگر به دنبال یک کالای منحصر به فرد هستید در خریدش شک نکنید. فروشگاه اینترنتی یاتای این کالای فوق العاده را به شما عزیزان پیشنهاد می کند.

نظرات کاربران

رتبه 

اهرمی مناسب

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    برچسب ها