شیر سینک شلنگدار راسان مدل سارینا

f-1022-0169

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله راسان

شیر سینک شلنگدار دسته اهرمی راسان مدل سارینا رنگ کروم

15 سال خدمات پس از فروش درسراسرکشور

دارنده ی گواهی ایزو 9001 و استاندارد اروپا و ایران

با خرید این محصول 12 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 1 رای

قیمت :773,700 تومان

قیمت برای شما :619,700 تومان

-154000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
نوع شیرشاوری - شلنگدار
کشور سازندهایران
مدلسارینا

توضیحات

تجربه ثابت کرده که مشتریانِ باهوش به دنبالِ بهترین کیفیت و زیبایی و در عینِ حال کارآیی بالا هستند. محصولی که تمامی این فاکتورها را در خود جای داده باشد کم یافت می شود اما خریداران به دنبال همان اندک محصولات فوق العاده هستند.
امروز میخواهیم رازی را با شما در میان بگذاریم، محصولی که تمامی این خصوصیات را یکجا داراست!
شیر سینک شلنگدار راسان مدل سارینا. عَلَم این مدل بسیار بلند است با شیب و زاویه ای منحصر‌به‌فرد به پایان می رسد. این انحناء به کاربر کمک می کند که شست و شوی کاملی داشته باشد. انتهای این عَلَم به بدنه ای متصل می شود که به زیبایی هارمونی خاصی را در این محصول ایجاد کرده. سمتِ راستِ محصول دارای دسته ی اهرمی کوچکی است که کارآیی و روانیِ فوق العاده ای دارد که کاربر را باز هم کمک می کند.
صبر کنید هنوز تمام نشده!
شلنگی در عَلَم این محصولِ خاص تعبیه شده که اجازه می دهد شما آن را به هر سمتی که می خواهید ببرید. این امر باعث می شود که در مصرف آب صرفه جویی کنید و در روزهای شلوغ می تواند عصای دستتان باشد.
رنگِ کروم به کار رفته در این محصول جلوه ی بسیار زیبایی به آن بخشیده که در کنارِ بدنه ی مقاوم و بسیار با کیفیت اش یکی از اولین انتخابهای خریداران مشکل پسند ایرانی باشد. شرکتِ راسان با تولید محصولاتِ با کیفیت و متنوع دستِ خریداران را برای تمامی سلیقه ها باز گذاشته است.
فروشگاه اینترنتی یاتای افتخار این را دارد که این محصولِ خارق العاده را با صرفِ کوتاهترین زمان در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

نظرات کاربران

رتبه 

ازخریدم راضیم

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    برچسب ها