شیر سینک دومنظوره راسان مدل راشل

f-1022-0167

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله شرکت راسان

شیر سینک فنری دومنظوره دسته اهرمی راسان مدل راشل رنگ کروم

15 سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور

دارنده ی گواهی ایزو 9001 و استاندارد اروپا و ایران

با خرید این محصول 14 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 1 رای

قیمت :890,000 تومان

قیمت برای شما :712,000 تومان

-178000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
نوع شیرفنری
قابلیتدومنظوره
کشور سازندهایران
مدلراشل

توضیحات

گارانتی راسان

اینکه یک محصول فارغ از زیبایی بتواند کارآیی هم داشته باشد بسیار با ارزش است. هر روز به مدلها و طرحهایی برمیخوریم که قضاوت و انتخاب را برای ما سخت‌تر می کند. چه فاکتوری تفاوت در میان بهترین و یک کالای متوسط را می تواند به ما نشان دهد؟ در این مطلب قصد داریم تا نمونه‌ی کاملی از زیبایی و کارآیی را برای شما معرفی کنیم تا شما را در امر انتخاب یاری نماییم.
شیر سینک راسان مدل راشل.
این محصول دارای خصوصیاتی است که خود را از سایر محصولات متمایز می‌سازد. عَلَم این مدل با فنری فلزی که زیبایی و تفاوت‌اش را دوچندان کرده قابلیت ارتجاعی وسیعی به آن بخشیده. این نکته می‌تواند کدبانوی خانه را در امرِ نظافت و راحتی بسیار یاری رساند چرا که تغییر زاویه می‌تواند به مصرف کمترِ آب و در نتیجه سرعتِ بیشتر شست و شو کمک کند و راحتی و لذت را برای کاربر به همراه داشته باشد. دسته‌ی اهرمیِ این محصول با جاگیری در پایین‌ترین نقطه به کارآیی کمک فراوانی کرده، بدین صورت که حرکت و انعطاف را مختل نکرده و می‌تواند در عینِ نزدیکی به دست، راحتی را برای مصرف کننده به ارمغان آورد.

طراحی حیرت‌انگیز راشل شما را مجذوب خواهد کرد و انتخابِ آن می‌تواند شما را برای سالها راضی و خوشحال نگه دارد چرا که طراحی منحصربه‌فرد و کارآیی و دوام فوق‌العاده را به شما هدیه می کند. شرکتِ راسان با بهره‌گیری از بهترین موادِ اولیه و استفاده از طرح‌های نو و بدیع هر روز طرحی نو در می‌اندازد و استاندارد تولیدِ محصولات را جابه‌جا می‌کند.
این محصولِ زیبا در فروشگاه اینترنتی یاتای برای شما مشتریانِ سخت‌پسند هم‌اکنون در دسترس است.

نظرات کاربران

رتبه 

هم ظاهرش قشنگه هم کاراییش خوبه منکه ازخریدم راضیم

  • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.

نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

برچسب ها