شیر سینک راسان مدل رابیت

f-1022-0113

محصول جدید

شیر سینک ثابت دسته اهرمی فانتزی راسان مدل رابیت رنگ کروم

  • 5 سال ضمانت
  • 15 سال خدمات پس از فروش درسراسرکشور
  • دارنده ی گواهی ایزو 9001 و استاندارد اروپا و ایران

با خرید این محصول 6 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 1 رای

قیمت :405,000 تومان

قیمت برای شما :324,000 تومان

-81000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
کشور سازندهایران
مدلرابیت

توضیحات

استفاده از عناصر مفهومی و طراحی بر اساس آن جزوِ اتفاقهای مهم در بُعدِ طراحی کالاهای مختلف شده. در این میان این شیوه ی تولید و طراحی سهم به سزایی از بازار خرید و فروش را به خود اختصاص داده و باعث شده که برندهای مختلف به آن روی بیاورند.
شرکت راسان که از باکیفیت ترین تولیدکنندگان شیرآلات و لوازم آشپزخانه است از این مهم استفاده کرده و محصولی جدید را عرضه کرده که با بازخوردهای بسیار خوبی روبرو شده است. شیر سینک راسان مدل رابیت یکی از همین طرحهای مفهومی ست که از عرضه ی آن مدت زیادی نمی گذرد. طراحیِ این محصول به گونه ای ست که انگار در یک فضاپیما قرار دارید.

عَلَم محصول به دو بخش عمودی و افقی تقسیم شده که جلوه ی جدی و خاصی به آن داده است. دسته‌ی اهرمی آن به تناسبِ قد و قامتِ عَلَم آن طراحی شده و جاگیری خوبی دارد که باعث می شود شست و شو و استفاده از این کالا به راحتی میسر گردد. بدنه ی کرومِ رنگ آن شبیه به تیتانیوم و براقیِ آن چشمگیر و فوق العاده است. کیفیت ساخت و بدنه ی این محصول فوق العاده است و ضمانت پنج ساله ی کالا و پشتیبانی پانزده ساله ی آن این امر را مشخص تر می کند.
اگر بخواهیم نتیجه گیری کنیم این محصول با طرحِ خاص خود برای آشپزخانه های مدرن و امروزی انتخابی ایده آل به نظر می آید که با توجه به قیمتِ متوسط اش می تواند برای خریداران عزیز گزینه ی اصلی روی میز باشد. فضاپیمای خود را داشته باشید!
فروشگاه اینترنتی یاتای این محصول را در کوتاهترین زمان و در محل دلخواهتان به شما تحویل می دهد.

نظرات کاربران

رتبه 

از خریدم راضی هستیم

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    برچسب ها