شیر سینک راسان مدل تندیس

f-1022-0106

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله راسان

15 سال خدمات پس از فروش درسراسرکشور

دارنده ی گواهی ایزو 9001 و استاندارد اروپا و ایران

با خرید این محصول 5 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 1 رای

قیمت :344,000 تومان

قیمت برای شما :276,000 تومان

-68000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
کشور سازندهایران
مدلتندیس

توضیحات

طراحی در تمامِ محصولات و اجرام و اجسا دنیا، در سالهای کنونی تفاوت بسیاری با چند سال قبل از آن دارد. در طراحیِ مدرن استفاده از طرح و نقش‌های قدیمی و اجرای درست‌تر و دقیق‌تر آن با توجه به نیازهای کنونی از مزیت و اهمیت بسیاری برخوردار است و می‌تواند ما را در انتخاب کنجکاو کند. شیرآلات که در محیط‌های مختلفی به کار برده می‌شوند سهم به سزایی در تغییر نظر بیننده و طراحیِ آن دارند. شیر سینک راسان مدل تندیس با توجه به نکته‌ای که اشاره کردیم می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای طراحان داخلی و استفاده‌کنندگان عزیز باشد. این مدل با توجه به طراحیِ اجدادِ خود و تحولِ طراحی در آن تولید شده.
بگذارید برای چند لحظه شما را به سفری در زمان دعوت کنیم!
با هر بار استفاده از این محصول شما به یک سفر تاریخی خواهید رفت. انگار در قرونِ وُسطی در ایتالیا که مهدِ طراحی در آن زمان است فرستاده شده‌اید و داوینچی را در هر قدم کنارِ خود دارید تا مسیر را گُم نکنید.
باید این محصول را از نزدیک ببینید تا متوجه طراحی فوق‌العاده و متفاوت آن باشید. بدنه‌ی قدرتمند و در عین حال طراحیِ ظریف و بی‌بدیلِ مدل تندیس می‌تواند شما را مسحور کند. زاویه‌ی خروجیِ آب در این محصول به گونه‌ای طراحی شده که کاربر به انجام کار محاط باشد و استفاده از آن را راحت و لذت‌بخش کند. دسته‌ی کوتاه ولی کاربردی در این محصول هوشمندیِ طراحی‌اش را به همگان اثبات می‌کند.
فروشگاه اینترنتی یاتای با ارائه‌ی این محصول شما را به این سفر تاریخی دعوت می‌کند.

نظرات کاربران

رتبه 

بد نیس

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    برچسب ها