شیر سینک راسان مدل هلیا

ویژه
شیر سینک ثابت اهرمی راسان مدل هلیا

f-1022-0030

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله راسان

15 سال خدمات پس از فروش درسراسرکشور

دارنده ی گواهی ایزو 9001 و استاندارد اروپا و ایران

با خرید این محصول 4 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


قیمت :272,000 تومان

قیمت برای شما :218,000 تومان

-54000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
کشور سازندهایران
مدلهلیا

توضیحات

ظرافت در طراحی کاری ست که بسیاری از تولیدکنندگان در پیِ آن هستند. بزرگترین تولیدکنندگان دنیا سعی می کنند که این مهم را در پیشبرد اهداف و طرحهای خود قرار دهند و از این طریق سهم بیشتری از بازار را از آنِ خود کنند. شیرآلات راسان معرفِ حضور تمامیِ تولیدکنندگان و مصرف کنندگان است. این شرکت با بهره گیری از نبوغ صنعت کاران خود و استفاده از مواد اولیه ی عالی و با کیفیت سهم بزرگی از بازار ایران را به خود اختصاص داده است.

شرکت راسان در نهایت دارای دو دسته محصول است: دسته ی اول استفاده از مدرن ترین طرح و نقشها و دسته ی دوم بهره گیری از سادگی و الگوهای قدیمی.
یکی از محصولاتِ دسته ی دومِ ذکر شده شیر سینک راسان مدل هلیاست. این کالا با ظرافت خاصی طراحی شده که حس آرامش و صداقت را در ما بر می انگیزاند. عَلَم ساده و خمیده ی آن در کنارِ دسته ی اهرمی کوچک اش تناسب شگرفی را به وجود آورده. انگار مادری فرزندِ کوچکش را در آغوش گرفته و آرام و رها برای او لالایی می خواند. رنگِ کرومِ شفاف و براق به کار رفته در این محصول ترکیب آرامش پذیر را کامل می کند. تصور کنید در آشپزخانه که محلِ تلاقی دود و دَم و پخت و پز است مادری در سکوت بچه اش را آرام در آغوش گرفته باشد. آرامش آشپزخانه تان را حفظ کنید.
این محصول همچنین دارای گارانتی پنج ساله و پشتیبانی پانزده ساله است که کیفیت و کارآیی‌اش را اثبات می کند.
فروشگاه اینترنتی یاتای این محصول با کیفیت و زیبا را در سایت اینترنتی خود با بهترین خدمات عرضه می کند.

نظرات کاربران

اولین فردی باشید که نظر خود را می‌نویسید!

برچسب ها