شیر سینک راسان مدل مروارید

ویژه
شیر سینک ثابت اهرمی راسان مدل مروارید

f-1022-0027

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله شرکت راسان

15 سال خدمات پس از فروش

با خرید این محصول 3 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 1 رای

قیمت :231,000 تومان

قیمت برای شما :185,000 تومان

-46000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
کشور سازندهایران
مدلمروارید

توضیحات

دارنده گواهی ایزو 9001 و استاندارد اروپا و ایران

برخی از مشتریان و کسانی که دستی در طراحی دارند مهمترین مسئله در انتخابِ یک کالا را اصالت طرح و نقشِ آن کالا و تناسب با هارمونیِ محیط می دانند. برخی تولیدکنندگان خارجی و داخلی این مسئله را مورد نظر خود قرار داده و طرحی بر اساس آن تولید می کنند که اغلب با استقبال خوبی توسط مشتریان مواجه می شود و به نوعی در برهه ای بازار را قبضه می کند.
شرکت راسان که یکی از بهترین تولیدکننده های شیرآلات خانگی و صنعتی ست نیز از این قاعده مستثنا نیست. شیر سینک راسان مدل مروارید با بهره گیری از الگوی اصالت ایرانی طراحی شده، عَلَم خمیده ی آن حسی خوب و مثبت به کاربر می دهد و زاویه ی نهفته و به کار رفته در آن باعث می شود که حسِ پیروزی را در خود داشته باشد. دسته ی اهرمی ساده و شیکِ آن با زاویه ای عالی طراحی شده که باعث کاربری راحت تر شده و ترکیب جالبی را به وجود آورده که باعث می شود یکی از انتخابهای نهایی کاربران ایرانی باشد.

رنگ کروم براق استفاده شده در این محصول یکی از ویژگی های آن است که می تواند خود را با هر رنگ و محیطی ترکیب کند و درخشندگی و جذابیت را به محیط پیرامون خود ببخشد. استفاده از مواد اولیه ی با کیفیت و طرح و قالب گیری ظریف و فوق العاده باعث می شود و که شما در همان نگاه اول عاشقش شوید. این محصول با قابلیتها و کیفیت خوبی که دارد و همچنین قیمت به مراتب پایین خود می تواند انتخاب و گزینه ی مناسبی برای افرادی باشد که در پیچ و خمِ طرحهای مدرن سر در گُم شده اند.
فروشگاه اینترنتی یاتای افتخار دارد که این محصول با کیفیت ایرانی را با بهترین خدمات به مشتریان عزیز خود عرضه کند.

نظرات کاربران

رتبه 

ساده س

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    برچسب ها