شیر سینک راسان مدل موج

f-1022-0026

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله شرکت راسان

15 سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور

دارنده ی گواهی ایزو 9001 و استاندارد اروپا و ایران

با خرید این محصول 3 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 2 رای

قیمت :224,000 تومان

قیمت برای شما :184,000 تومان

-40000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
کشور سازندهایران
مدلموج

توضیحات

نگاهِ تمام اجزاء در خانه به شماست. این شما هستید که آنها را کنار هم می چینید، این شما هستید که آنها را انتخاب می کنید. کوچکترین عنصر می تواند ترکیب خانه و محل کار شما را به هم بریزد. یکی از مهمترین نقاط خانه، آشپزخانه است و یکی از مهمترین نقاط آشپزخانه، سینک ظرفشوییِ آن است. امکان ندارد هر روز در خانه باشید و گذرتان به آن نیفتد. انتخاب سینک و شیرآلات مناسب با آشپزخانه می تواند روحیه ی شما را دگرگون کند.
شیر سینک راسان مدل موج با طراحی ساده و لطیفی که دارد می تواند انتخابی ایده آل باشد. عَلَم مواجِ آن با زاویه ای مناسب بر بالای بدنه ی اتصال به سینک قرار دارد که بافتی زیبا را به آشپزخانه ی شما هدیه می دهد. دسته ی اهرمی کوچک و کارآمدِ آن در سمتِ راست قرار دارد که میزان و شدت فشار آب را تنظیم می کند و شما با کوچکترین اشاره می تواند به موجها فرمان بدهید که گرم باشند یا سرد.
رنگِ کروم و براق به کار رفته در این محصول جلوه ی زیباییِ آن را دو چندان کرده و آن را تبدیل به انتخابی ایده آل و به صرفه کرده است. قیمتِ به مراتب پائینِ این شیر برای تمامی اقشار مناسب می باشد و می تواند گره ی انتخابشان را باز کند.
پنج سال ضمانت و پانزده سال خدمات پس از فروش خیال همه ی خریداران عزیز را راحت می کند.
فروشگاه اینترنتی یاتای این محصول ایرانی با کیفیت را به شما عزیزان پیشنهاد می کند.

نظرات کاربران

رتبه 

خوبه

    رتبه 

    خوبه

      نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

      برچسب ها