شیر سینک ماهسان مدل افسون

f-1022-0025

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله شرکت راسان

با خرید این محصول 3 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 1 رای

قیمت :191,000 تومان

قیمت برای شما :153,000 تومان

-38000

مشخصات

رنگکروم
دستهاهرمی
کشور سازندهایران
مدلافسون

توضیحات

گارانتی راسان

دارنده گواهی ایزو 9001 و استاندارد اروپا و ایران

این محصول متعلق به شرکت راسان میباشد که با نشان ماهسان عرضه میگردد.

ما در هر روز و هر لحظه سعی میکنیم به طبیعت نزدیکتر شویم. از آن الگو می‌گیریم، در آن غرق می‌شویم و حضورش را جشن می‌گیریم. چه کسی می‌تواند زیباتر از طبیعت اطرافمان را طراحی کند؟
استفاده از الگوهای طبیعی در خلق محصولات متنوع امروزه کاربرد فراوانی دارد و یکی از مزیت‌های طراحیِ مدرن محسوب می‌شود. این الگوبرداری در تمام اجزاء و کالا همگانی شده و باعث شده که به طبیعت با دیده‌ی حیرت بیشتری نگاه کنیم. شیر سینک ماهسان مدل افسون از همین دسته است و شما را شگفت‌زده خواهد کرد. چند لحظه به بدنه و طراحیِ آن دقت کنید. شما را یادِ چه چیزی می‌اندازد؟!
بله درست حدس زدید. طراحی فوق‌العاده و خمیدگیِ ظریفِ آن به مانندِ قوئی‌ست که در دریایی آرام شنا می‌کند و زیبایی خود را به همگان نشان می‌دهد. شما در اولین برخورد با این طرح به لطافت در طراحی آن پی خواهید برد. بدنه‌ی فلزیِ آن در کنارِ رنگِ کروم‌اش جلوه‌ای خاص به این محصول بخشیده و آن را از سایر مدل‌ها متمایز می‎سازد. دسته‌ی اهرمیِ آن به همان لطافتِ پرِ قو طراحی شده که در کنارِ بدنه‌ی محصول به درستی جاخوش کرده. شما با انتخاب این مدل قوئی زیبا و مغرور و با وقار را در آشپزخانه‌ی خود خواهید داشت. نکته‌ی قابل توجه قیمتِ مقرون‌‌به‌صرفه‌ی آن است که می‌تواند در انتخاب شما موثر واقع شود.
 شرکت راسان که طراحی‌های خارق‌العاده‌اش به همگان اثبات شده این محصول را با نشان ماهسان عرضه کرده است. فروشگاه اینترنتی یاتای با ارائه و معرفی این محصول شما را در خرید یاری می‌کند.

نظرات کاربران

رتبه 

بنظر خوب میاد

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    برچسب ها