فلاش تانک راسان مدل اطلس

ویژه
فلاش تانک راسان مدل اطلس

f-1022-0206

محصول جدید

  گارانتی 5 ساله راسان

حجم مخزن: 7 لیتری

طرح بدنه: سفید

سیستم تخلیه: دکمه ای-طنابی

نوع نصب: روکار

با خرید این محصول 2 امتیاز وفاداری دریافت کنید.


5 از 1 رای

قیمت :127,400 تومان

قیمت برای شما :105,400 تومان

-22000

مشخصات

دسته بندیفلاش تانک
رنگسفید
مدلاطلس
نوع نصبروکار

توضیحات

استفاده از طرحهای ساده و تغییر در آنها باعث شده مدل ها و طرح های جدیدی در دنیا تولید شود. این طرح های نوین در تمامی محصولات به چشم می خورد و سالهاست که در ایران فروش بالایی داشته است.
شرکت راسان که از بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان لوازم بهداشتی خانگی ست این بار محصولی تولید کرده که فارغ از سادگی در آن، تغییراتی در زوایا و زیبایی اش داده و با قیمتی خوب و همچنین کیفیت ساختی فوق العاده عرضه نموده است.
فلاش تانک راسان مدل اطلس سفید کالایی ست که دل شما را می برد. طراحی ساده و یکدست و کم حجم اطلس می تواند به تمامیِ سرویس های بهداشتی زیبایی بدهد. اصلاً مهم نیست که چه رنگی در پس زمینه ی آن باشد، چون خودش را می تواند با تمام رنگها وفق دهد.
دسته ی اهرمی این مدل در سمتِ راست و به روانی خاصی نصب شده که کارآیی و راحتی را به دنبال دارد. حجم مخزنِ اطلس قابل تنظیم است و شما می توانید با تنظیمی کوچک در مصرف آب و میزان تخلیه ی آب صرفه جویی کنید. کیفیت ساخت بدنه ی این محصول بسیار مناسب است که می توان سالها به آن اطمینان کرد.
در پایان می توان گفت که اطلس با توجه به ضمانت پنج ساله و پشتیبانی پانزده ساله و همچنین استاندرادهای بالای ایران و اروپا و قیمتی بسیار مناسب می تواند انتخابی ایده آل برای همگان باشد.
فروشگاه اینترنتی یاتای این کالای زیبا و با دوام را به شما عزیزان پیشنهاد می دهد.

**برای اتصال این محصول به یک پیسوار 1.2 و یک شلنگ رابط نیاز دارید.

نظرات کاربران

رتبه 

جنس خوب

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    برچسب ها