مصالح پودری و دانه ای

مصالح پودری و دانه ای 

مصالح پودری به مصالح ساختمانی گفته می شود مانند (گچ، آهک ، پودرسنگ ، پوکه ، ماسه ، شن و خاک رس) که جز اصلی ترین مصالح در صنعت ساخت و ساز محسوب می شود ؛ زیرا در همه مراحل ساخت و ساز از مصالح پودری استفاده می گردد و جز بیشترین خرید مصالح ساختمانی در بین مشتریان صنعت ساخت و ساز را دارد. فروشگاه اینترنتی یاتای، توانسته با عرضه بهترین کیفیت این مصالح...

مصالح پودری به مصالح ساختمانی گفته می شود مانند (گچ، آهک ، پودرسنگ ، پوکه ، ماسه ، شن و خاک رس) که جز اصلی ترین مصالح در صنعت ساخت و ساز محسوب می شود ؛ زیرا در همه مراحل ساخت و ساز از مصالح پودری استفاده می گردد و جز بیشترین خرید مصالح ساختمانی در بین مشتریان صنعت ساخت و ساز را دارد. فروشگاه اینترنتی یاتای، توانسته با عرضه بهترین کیفیت این مصالح برای مشتریان خود و همچنین با قیمت ارزان، خرید رضایت بخشی را برای مشتریان خود رقم بزند و همچنین رضایت کافی در تحویل به موقع محصول داشته باشند.

مصالح پودری و دانه ای

گچ

گچ همواره یکی از مهم ترین و اصلی ترین مصالح ساختمانی بوده است. فضای داخلی ساختمان های ایرانی از دیرین به رنگ سفید بوده است و از گچ به عنوان مصالح غالب در مرحله نازک کاری ساختمان استفاده می شود به همین دلیل است که معمولا به مرحله گچ کاری ساختمان ، عملیات سفیدکاری نیز گفته می شود.

کاربردهای گچ

سفیدکاری : سفیدکاری اصطلاحا به عملیات گچ کاری داخل ساختمان گفته می شود که بسیار مورد پسند ایرانیان است زیرا همان طور که گفته شد ایرانیان به فضای سفید علاقه مند هستند.

تثبیت اولیه : از جمله ویژگی های گچ که آن را از سایر مصالح ساختمانی متمایز می سازد ، خاصیت گیرای سریع و تثبیت آن است ، گچ مصالحی است که بعد از چند دقیقه استفاده تثبیت می شود و تقریبا سفت می شود.

مارکر و علامت گذاری : از گچ در ساختمان برای علامت گذاری هم استفاده می شود، حتی در مرحله پی کنی برای مشخص کردن ناحیه ای از زمین که می بایست کنده شود تا حتی مراحل نازک کاری برای مشخص کردن تراز ها و محل نصب تاسیسات مختلف استفاده می کنند.

مصالح پودری و دانه ای

پرلیت 

در صنعت ساخت وساز و با پیشرفت  تکنولوژی به این صنعت ، امروزه مصالح مدرن و جدید وارد بازار صنعت ساختمانی شده است. که یک نوع  از مصالح ساختمانی امروزه  کاربردی می توان به پرلیت ساختمانی اشاره داشت. کاربرد پرلیت ساختمان شامل عایق حرارتی و صوتی و هم چنین سبک سازی است ، برای ساخت بلوک های سبک سیمانی هم از پرلیت استفاده می شود.یکی از ویژگی های که پرلیت ساختمانی دارد، کاربرد آن در عایق کاری سقف است که فاسد نمی شود و هم چنین احتمال آتش سوزی پرلیت ساختمان بسیار پایین است.علاوه بر این موریانه و حشرات دیگر به آن نفوذ پیدا نمی کند.

مصالح پودری و دانه ای

سیمان

سیمان جز اصلی ترین مصالح صنعت ساخت و ساز محسوب می شود و به سه قسمت تقسیم می شود که شامل : پوزولانی ، پرتلند و سایر سیمانهای موجود در بازار است. پرتلند نوعی سیمان هیدرولیک است که با آب مخلوط می شود و حالت سخت و محکمی به خود میگیرند. پوزولانی هم نوعی پرتلند است و اصلی ترین ویژگی آن، چسبندگی آن بدون نیاز به آب است. تفاوت این دو نوع در مدت زمان محکم شدن خود سیمان است که پوزولانی از پرتلند بیشتر است و همچنین میزان سختی پوزولانی بیشتر بوده است. مشتریان عزیز می توانند با بررسی فروشگاه اینترنتی یاتای همراه با اطلاع از قیمت های روز ، سفارش انواع مصالح ساختمانی را به صورت عمده و یا خرد  انجام دهند

بیشتر
74 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

نمایش 1 - 24 از 74 مورد