نماد اعتماد الکترونیکی

از لوازم جانبی شیرآلات بهداشتی می‌توان به گوشی دوش، علم شیر، شیر اتصال، شیر لباسشویی، شلنگ (دوش، آفتابه، رابط) اشاره کرد که در رنگ‌های کروم، طلایی، برنز، رز گلد، مشکی، سفید، نقره‌ای موجود میباشند.
با توجه به اینکه با خرید شیرآلات، لوازم جانبی آن نیز مورد نیاز است، فروشگاه اینترنتی یاتای شیلنگ و لوازم جانبی شیرآلات لوکس و معمولی را در دسترس شما ع...
از لوازم جانبی شیرآلات بهداشتی می‌توان به گوشی دوش، علم شیر، شیر اتصال، شیر لباسشویی، شلنگ (دوش، آفتابه، رابط) اشاره کرد که در رنگ‌های کروم، طلایی، برنز، رز گلد، مشکی، سفید، نقره‌ای موجود میباشند.
با توجه به اینکه با خرید شیرآلات، لوازم جانبی آن نیز مورد نیاز است، فروشگاه اینترنتی یاتای شیلنگ و لوازم جانبی شیرآلات لوکس و معمولی را در دسترس شما عزیزان قرارداده‌است.
از بهترین برندهای شیرآلات ایرانی در ارائه شلنگ و لوازم جانبی شیرآلات (شامل گوشی دوش، علم شیر، شیر اتصال، شلنگ (دوش، آفتابه، رابط)) می‌توان قهرمان، کسری، دوریس، راسان و کهن را نام برد که محصولات خود را در مدل‌های مختلف به بازار ارائه داده‌اند.
جهت جستجوی بهتر محصول مورد نظر می‌توانید از قسمت فیلتر محصولات سایت به راحتی نوع، رنگ، مدل، قابلیت، کشور سازنده و برندهای ارائه دهنده را انتخاب نمایید.
فیلم‌ها و عکس‌ها(با لوگوی یاتای) موجود در سایت توسط تیم عکاسی و فیلم برداری یاتای تهیه شده است.
ادامه مطلب
بیشتر

لوازم شیرآلات 

زیرشاخه ها

 • گوشی دوش

  افرادی که دارای حیوانات خانگی و یا بچه کوچک دارند، سردوش بسیارمفید می باشد. در اصل این دوش ها باید به قدری انعطاف پذیر باشند که به هر طرفی که بخواهیم حرکت کنند. وقتی دوش را در دست می گیرید با کنترل بیشتری می توانید بدن کودک تان را بشویید، و یا درمواقع ضروری می توانید پاها و یا لباس هایتان ر به وسیله آن آبکشی کنید. بنابراین دوشی انتخاب کنید که قابلیت جداشدن و در دست گرفتن را داشته باشد.

  گوشی دوش

  الگوهای قابل تنظیم برای آب پاشیدن

  برخی از این دوش ها قابلیت های بر روی سری دوش خود دارند که با چرخش آن می توانید مدل های اسپری کردن آب را تغییر دهید. مثلا آب با شدت کمتر پاشیده شود، به صورت متمرکز و یا به صورت پراکنده اسپری شود. به همین منظور بنابراین از این قابلیت می توانید برای ایجاد یک جریان قوی تر، جریان ملایم تر، جریان ماساژ دهنده و با شبیه ساز بارانی استفاده کنید. اگر موهای زیاد و پر پشتی دارید بهتر از جریان قوی تر این دوش استفاده کنید و برعکس اگر موهایتان کم است بهتر از جریان کم آب استفاده کنید تا در مصرف این آب صرفه جویی شود.

 • علم شیر
 • شیر پیسوار و لباسشویی
 • شلنگ دوش آفتابه پیسوار

  جهت جستجوی بهتر محصولات، میتوانید از قسمت فیلتر محصولات، (واقع در سمت راست صفحه در کامپیوتر و یا آیکن واقع در گوشه سمت چپ پایین صفحه در موبایل) استفاده کنید.

 • کارتریج

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  مدل
  کشور سازنده

  ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

  logo-samandehi