فیلتر محصولات

فیلترهای فعال:
  موجود بودن
  برند
  ابعاد

  گاوصندوق 

  در صفحه
  نمایش 1 - 32 از 37 آیتم
  • گاوصندوق دیپلمات مدل 119EN88WR اندازه ای معمولی دارد و گاو صندوقی سبک محسوب می شود. وزن آن 31 کیلوگرم است. گنجایشش 19 لیتر است و یک سینی دارد و قفسه ای در کار نیست. کلاس حریق گاو صندوق دیپلمات 60 است. یک ساعت پایداری درون آتش، باعث می شود به محتویات داخل صندوق آسیبی نرسد. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاوصندوق دیپلمات مدل 119EK88WR اندازه ای معمولی دارد و گاو صندوقی سبک محسوب می شود. وزن آن 31 کیلوگرم است. گنجایشش 19 لیتر است و یک سینی دارد و قفسه ای در کار نیست. کلاس حریق گاو صندوق دیپلمات 60 است. یک ساعت پایداری درون آتش، باعث می شود به محتویات داخل صندوق آسیبی نرسد. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاوصندوق دیپلمات مدل 119TFLWR اندازه ای معمولی دارد و گاو صندوقی سبک محسوب می شود. وزن آن 31 کیلوگرم است. گنجایشش 19 لیتر است و یک سینی دارد و قفسه ای در کار نیست. کلاس حریق گاو صندوق دیپلمات 60 است. یک ساعت پایداری درون آتش، باعث می شود به محتویات داخل صندوق آسیبی نرسد. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق خانگی 125EN88WR ساخت شرکت دیپلمات (Diplomat) حالتی ایستاده دارد و کمی کشیده تر و مرتفع تر از انواع 119 این مدل است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق خانگی 125EK88WR ساخت شرکت دیپلمات (Diplomat) حالتی ایستاده دارد و کمی کشیده تر و مرتفع تر از انواع 119 این مدل است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق خانگی 125EK88WR ساخت شرکت دیپلمات (Diplomat) حالتی ایستاده دارد و کمی کشیده تر و مرتفع تر از انواع 119 این مدل است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • 530EN88WR وزنی برابر با 53 کیلوگرم دارد و گنجایش فضای داخلی اش 36 لیتر است. یک سینی و یک قفسه دارد و کلاس حریق آن 60 است. بدان معنی که یک ساعت در آتش از محتویات کاغذی درون صندوق محافظت می کند. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق دیپلمات (Diplomat) مدل 530EK88WR از طرف شرکت سازنده به عنوان گاو صندوقی خانگی معرفی شده است. اما می توان از آن در محیط اداری و شرکت ها نیز استفاده کرد. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق دیپلمات (Diplomat) مدل 530TFWR بزرگترین نوع گاو صندوق های خانگی این شرکت کره ای به شمار می آید.
  • گاو صندوق 060EHK88 از جمله گاو صندوق های شرکت دیپلمات (Diplomat) است که دو منظوره تولید شده است و می توان هم در خانه و هم در اداره از آن استفاده کرد. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق لمسی 060TFL ساخت شرکت دیپلمات (Diplomat) با بهره گرفتن از سیستم تشخیص اثر انگشت برای رمزگذاری و قفل کردن، امنیت دو چندانی را نصیب این گاو صندوق کره ای کرده است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق مدل 070EHK88 ساخت شرکت دیپلمات نوع ساده تری از مدل 070TFL است. در واقع نوع قفل آن است که تفاوت را رقم می زند. قفلی که روی 070EHK88 تعبیه شده است شامل قفل کیبوردی به همراه نمایشگر (FND) و درگاه کلید معمولی به همراه اهرم باز کردن می شود هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • یکی دیگر از انواع صندوق های خانگی و اداری شرکت دیپلمات (Diplomat) مدل 070TFL است. این گاو صندوق پیشرفته که از سیستم تشخیص اثر انگشت برای رمزگذاری و باز و بسته شدن گاو صندوق استفاده می کند، از نظر ظاهری همچون مدل BF است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • کوچک ترین نوع گاو صندوق های مدل BF نوع BF070 است. گاو صندوق مدل BF070TFL نوع لمسی و دارای حسگر تشخیص اثر انگشت این مدل است. چنین قفلی بر روی گاو صندوقی که یک صندوق دیگر با قفلی دیجیتالی در دورن خود دارد، این مدل را تبدیل به زرهی غیر قابل نفوذ در برابر هر گونه خطر یا آسیب یا سرقت می کند. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق 080EHK88 ساخت شرکت دیپلمات (Diplomat) نوع ساده تر گاو صندوق 080TFL است. نوع قفلی که برای این مدل انتخاب شده است EDL88 EHK نام دارد. قفلی با صفحه کیبورد برای وارد کردن رمز، صفحه نمایشگر اعداد (FND) قفل کلیدی و دستگیره برای آسان تر باز کردن در گاو صندوق. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق دیپلمات (Diplomat) مدل 080TFL از طرف این شرکت کره ای به عنوان صندوق اداره و خانه معرفی شده است. در دو رنگ مشکی و سفید عرضه شده است و پایه هایی زیر صندوق تعبیه شده که 60 میلیمتر ارتفاع آن است. ارتفاع گاو صندوق به 876 میلیمتر می رسد. 122 کیلوگرم وزن دارد و ظرفیت آن 84 لیتر است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق BF080TFL ساخت شرکت کره ای دیپلمات (Diplomat) همان گونه که از نام گاو صندوق پیداست، با سیستم تشخیص اثر انگشت کار می کند. پسوند TFL که مخفف جمله Touch Finger Lock است، به نوع عملکرد قفل گاو صندوق دیپلمات اشاره دارد. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق دیپلمات (Dipomat) مدل 100EHK88 کوچکترین عضو صندوق های EDL است که در گروه گاو صندوق های متوسط قرار می گیرد. وزن این مدل 201 کیلوگرم است و گنجایش آن به 129 لیتر می رسد. ارتفاع آن 1020 میلیمتر است و اندکی از انواع دیگر این مدل کوتاه تر است هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق دیپلمات (Diplomat) مدل 120EHK88 صندوقی اداری شمرده می شود. این گاو صندوق دیجیتالی 228 کیلوگرم وزن دارد و 162 لیتر گنجایش آن است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق 130EHK88 صندوقی اداری محسوب می شود که به گفته شرکت دیپلمات (Diplomat) برای باز و بسته کردن های متعدد ساخته شده است. وزن این گاو صندوق 348 کیلوگرم است و گنجایش آن 315 لیتر برآورد شده است هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق 200EHK88 صندوقی اداری محسوب می شود که به گفته شرکت دیپلمات (Diplomat) برای باز و بسته کردن های متعدد ساخته شده است. وزن این گاو صندوق 388 کیلوگرم است و گنجایش آن 379 لیتر برآورد شده است هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاوصندوق ضد حریق مدل C300EHK88 دیپلمات گاوصندوقی دو درب با 4 قفسه در کلاس حریق 120 میباشد. وزن این گاو صندوق 470 کیلوگرم است و گنجایش آن 457 لیتر برآورد شده است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاوصندوق ضد حریق C300EHK88 مدل بزرگتر C300EHK88 می باشد که دارای دو درب با 4 قفسه در کلاس حریق 120 میباشد. وزن این گاو صندوق 560 کیلوگرم است و گنجایش آن 783 لیتر برآورد شده است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاوصندوق ضد حریق مدل DFC4000E دیپلمات با قفل دیجیتال R2 و به رنگ عاجی و عمودی می باشد. این قفسه بایگانی VFC هوشمند ، ضد حریق و ضد صدای دیپلمات، آسایش و امنیت را در خانه و اداره فراهم می نماید. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاوصندوق ضد حریق و ضد سرقت مدل DS25EK88 دیپلمات ساخت کره جنوبی، گاوصندوق نسوز سپرده گذاری است که طراحی شده برای مبادلات تجاری همانند فروشگاه های 24 ساعته است که نگهداری فوری را برای اسناد مالی و سکه ها فراهم می کند. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  •  گاوصندوق دکوراتیو ضد سرقت ضد حریق مدل HH500 HAPPY HEART دیپلمات ساخت کره جنوبی، در رنگ سفید طرحدار  مناسب دکوراسیون  طراحی شده است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاوصندوق ضد حریق و ضد سرقت مدل ES600E دیپلمات ساخت کره جنوبی از سری گاوصندوق های امنیتی ES، پاسخی برای حفاظت از اسناد مهم و با ارزش، دارای ساختار غیر قابل نفوذ که از آسیب های دود و حرارت به محتویات گاوصندوق جلوگیری می نماید. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • سیف باکس مدل H200C دیپلماتیک ، سیف باکسی مناسب برای هتل ها و ادارات می باشد. این سیف باکس نسبت به اندازه ای که دارد برای جا دادن یک لپ تاپ 15.4 اینچی مناسب می باشد. قفل این سیف باکس از مدل قفل دیجیتال است که در داخل سیستم آن چراغ LED قرار دارد. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاوصندوق ضد حریق مدل SS060 دیپلمات یک گاوصندوق امنیتی سری SS با عایق حرارتی عالی است. این گاوصندوق امنیتی به دلیل سیستم دوبار قفل دارای امنیت بیشتری می باشد. ضد زنگ است و رنگ آن به دلیل پرداخت چرمی اورتان آکریلیک بسیار براق و صیقلی می باشد و به این منظور مقاومت بالایی در برابر خراش و کهنه شدن دارد. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری...
  • گاوصندوق ضد حریق مدل SS070E دیپلمات در رنگ عاج فیلی دارای سیستم دوبار قفل امنیت است. این گاوصندوق عایق حرارتی بالایی دارد و دارای میله کلاس حریق 120 می باشد. پرداخت چرمی اورتان آکریلیک مقاوم در رنگ های مدرن سطح را بسیار براق و صیقلی نشان می دهد و از خراش و کهنه شدن آن جلوگیری می کند. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق ضد حریق مدل SS080E دیپلمات در رنگ عاج فیلی دارای سیستم دوبار قفل امنیت است. این گاوصندوق عایق حرارتی بالایی دارد و دارای میله کلاس حریق 120 کاغذ می باشد. پرداخت چرمی اورتان آکریلیک مقاوم در رنگ های مدرن سطح را بسیار براق و صیقلی نشان می دهد و از خراش و کهنه شدن آن جلوگیری می کند. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  • گاو صندوق ضد حریق مدل SS100E دیپلمات در رنگ عاج فیلی دارای سیستم دوبار قفل امنیت است. این گاوصندوق عایق حرارتی بالایی دارد و دارای کلاس حریق 120 می باشد. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)
  نمایش 1 - 32 از 37 آیتم

  آخرین کالاهایی که دیده اید

  بدون محصول بازدید شده ای

  منو

  مقایسه 0