فیوز و کلید حفاظتی 

فیوز و کلید حفاظتی

فروش فیوز و کلید حفاظتی 

فروش آنلاین انواع فیوز و کلید حفاظتی در فروشگاه اینترنتی یاتای .

خرید انواع فیوز و کلید حفاظتی از سراسر کشور و تحویل به موقع درب منزل . فروشگاه اینترنتی یاتای عرضه کننده بزرگترین مجموعه ی فیوز و کلید حفاظتی ، با بهترین کیفیت و متریال و مقاومت . فروش فیوز و کلید حفاظتی از برترین برند های موجود مانند فیوز اشنایدر و فیوز کلید حفاظتی کاوه . فروش نمونه های باکیفیت بی متال کلید محافظ جان ، کلید اتوماتیک ، کلید مینیاتوری ، کنتاکتور و ...

فروشگاه اینترنتی یاتای

 • بی متال
  بی متال

  بی متال

  بی متال یا رله حرارتی ، یکی از انواع تجهیزات حفاظتی می باشد که حساس به دما می باشد . بی متال برای جلوگیری از اضافه بار و آتش سوزی به کار برده می شود .

  فروشگاه اینترنتی یاتای ، عرضه کننده انواع بی متال ، مانند بی متال معمولی ، بی متال حرارتی ، بی متال سه فاز و ... با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت.

  فروشگاه اینترنتی یاتای

 • کلید اتوماتیک
  کلید اتوماتیک

  کلید اتوماتیک

  کلید اتوماتیک،جهت حفاظت از مدار و سیستم های الکتریکی، بسیار کارآمد می باشد. کلید اتوماتیک می تواند محافظ خوبی در برابر خطر اضافه بار و اتصال کوتاه باشد.این کلید می تواند امکان حفاظت موضعی را فراهم کند .لازم است بدانید که در بعضی از موارد مثلا در مدار های سه فاز ، با افت شدید ولتاژ مدار باید به صورت خودکار قطع شود که این امر با استفاده از کلید اتوماتیک به راحتی انجام می شود.

  یکی دیگر از مواردی که فقط می شود از کلید اتوماتیک استفاده کرد ، زمانی است که بخواهیم یک دیزل ژنراتور به مدار اضافه کنیم.نکته دیگر اینکه کلید اتوماتیک ، بعد از بازگشت جریان بلا فاصله آماده به کار است.

  فروشگاه اینترنتی یاتای

 • کلید محافظ جان
  کلید محافظ جان

  کلید محافظ جان

  کلید محافظ جان ، یکی از قطعات حفاظتی در مدارهای الکتریکی است،که جریان نشتی را تشخیص می دهد ، بنابر این یه کلید محافظ جان ، کلید جریان نشتی هم می گویند .

  فروش کلید محافظ جان اشنایدر ،کلید محافظ جان تک فاز،کلید محافظ جان سه فاز و... به صورت آنلاین با بهترین قیمت و کیفیت در فروشگاه اینترنتی یاتای.

  فروشگاه اینترنتی یاتای

 • کلید مینیاتوری
  کلید مینیاتوری

  کلید مینیاتوری

  کلید مینیاتوری نیز  مانند موارد دیگری که  معرفی شدند ، یکی از تجهیزات حفاظت از  مدار ها هستند. دو عملکرد کلید مینیاتوری برای تامین امنیت مدار،کنترل اضافه بار و تشخیص اتصال کوتاه می باشد .از انواع کلید مینیاتوری می توان به  کلید مینیاتوری اشنایدر  و کلید میناتوری کانل اشاره کرد که از برند های مطرح در این زمینه هستند ، اشاره کرد .

  فروش آنلاین بهترین برند های کلید مینیاتوری  فروشگاه اینترنتی یاتای .

  فروشگاه اینترنتی یاتای

 • کنتاکتور
  کنتاکتور

  کنتاکتور

  از کنتاکتور جهت تغییر در نحوه اتصال مدار و قطع و وصل کردن مدار ، طراحی مدار فرمان اتوماتیک ،کنترل مصرف کننده از راه دور و یا چند محل ،استفاده می کنند .خرید انواع مرغوب کنتاکتور، به عنوان مثال کنتاکتور کاوه ، به صورت آنلاین ، در فروشگاه اینترنتی یاتای.

در صفحه
نمایش 1 - 30 از 127 آیتم
نمایش 1 - 30 از 127 آیتم

آخرین کالاهایی که دیده اید

بدون محصول بازدید شده ای

منو

مقایسه 0