فیلتر محصولات

ابعاد
رنگ
مدل
نوع چیپ
طرح بدنه
نوع نصب پنل

چراغ ها 

فروش انواع چراغ ها از قبیل چراغ های سقفی و پنلی و کم مصرف ، با جدید ترین طرح ها و نمونه های موجود در بازار .

 • پنل سقفی
  پنل سقفی

  فروش نمونه های مختلف پنل سقفی  توکار و روکار ، با طراحی های به روز و زیبا ، کار آمد و کم مصرف .

 • چراغ سقفی
  چراغ سقفی

  فروش انواع چراغ سقفی ، فروش آنلاین نمونه های مختلف چراغ سقفی ، در طرح های بسیار متنوع و نزدیک به آنچه مد نظر شماست .

 • قاب سقفی
  قاب سقفی
 • چراغ زیر کابینتی
  چراغ زیر کابینتی

  فروش چراغ زیر کابینتی . تهیه انواع چراغ زیر کابینتی با بهترین کیفیت ها ، فقط در فروشگاه اینترنتی یاتای . با استفاده از چراغ زیر کابینتی ، می توانید تا حد زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی کنید ، در نتیجه هزینه های خود را کاهش دهید . با استفاده از چراغ زیر کابینتی ، دیگر نیاز به روشنسازی کل محیط نیست و شما می توانید روشنایی موضعی داشته باشید .از دیگر قابلیت های چراغ زیر کابینتی می توان به این مورد اشاره کرد که علاوه بر تامین روشنایی با کیفیت بالا ، در نورپردازی و طراحی محیط نیز تاثیر بسیار بالایی دارد. چراغ زیر کابینتی به دلیل جلوه زیبایی که ایجاد میکند ، این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده است .

 • چراغ بالا آینه ای
  چراغ بالا آینه ای

  فروش انواع چراغ بالا آینه ای با مصرف کم و کیفیت و روشنایی بالا . با استفاده از این چراغ ها دیگر نیازی به ایجاد روشنایی کامل محیط نخواهید داشت ، همچنین استفاده از چراغ بالا آینه ای می تواند به شما در نور پردازی کمک کند .

 • چراغ شارژی و اضطراری
  چراغ شارژی و اضطراری
 • چراغ استخری و آبنما
  چراغ استخری و آبنما

  فروش انواع چراغ استخری و آبنما . خرید آنلاین نمونه های مختلف چراغ استخری و آبنما  با بهترین کیفیت و قدرت نور  . استفاده از چراغ استخری و آبنما به منظور تامین روشنایی در استخر ها ، حوض پارک ها ، آبنما ها و ... . از چراغ استخری و آبنما  ، علاوه بر تامین روشنایی ، به منظور نور پردازی در محیط های متفاوت استفاده می کنند . چراغ استخری و آبنما در طرح های متفاوتی مانند چراغ های تو کار و دفنی و یا روکار ، موجود می باشد که ، بنا به نیاز و محیط مورد استفاده ، به کار گرفته می شوند . فروشگاه اینترنتی یاتای ، عرضه کننده متنوع ترین مجموعه ، چراغ استخری و آبنما در کشور .

 • چراغ دفنی
  چراغ دفنی

  فروش انواع چراغ دفنی . فروش آنلاین نمونه های متفاوت چراغ دفنی با قابلیت ها و کاربرد های متفاوت ، از طراحی و نور پردازی نمای ساختمان گرفته تا استخر و زیبا سازی شهری .

 • چراغ زیر پله ای
  چراغ زیر پله ای

  چراغ زیر پله ای،فروش انواع و نمونه های متنوع چراغ های زیر پله ای از برترین برند های موجود در بازار . این نمونه از چراغ ها در گروه چراغ هایی قرار می گیرند که علاوه بر تامین نور محیط جنبه ی تزئینی نیز دارند و به زیبایی محیط می افزایند .

 • چراغ دیواری و دکوراتیو
  چراغ دیواری و دکوراتیو

  فروش نمونه های زیبا و به روز چراغ دیواری و دکوراتیو ، استفاده از این چراغ ها با یک طراحی درست ، شما را از خرید بسیاری از تزئینات دیگر ،بی نیاز می کند .

 • چراغ حیاطی و پارکی
  چراغ حیاطی و پارکی

  فروش چراغ حیاطی و پارکی . خرید آنلاین چراغ حیاطی و پارکی در فروشگاه اینترنتی یاتای . فروشگاه اینترنتی یاتای ، عرضه کننده یکی از بزرگترین متنوع ترین مجموعه های چراغ حیاطی و پارکی . استفاده از چراغ حیاطی و پارکی در محیط هایی مانند پارک ها ، حیاط ها و یا باغ ها ، علاوه بر تامین روشنایی ، به زیبا سازی و افزایش امنیت نیز کمک بزرگی می کند .چراغ حیاطی و پارکی در اندازه ها ، طرح ها ، رنگ ها و جنس های بسیار متنوع تهیه و تولید شده اند و شما می توانید از طریق وبسایت فروشگاه اینترنتی یاتای ، به انواع گسترده ای از چراغ حیاطی و پارکی ، دسترسی پیدا کنید .

 • چراغ خیابانی
  چراغ خیابانی

  چراغ خیابانی ، عضو جدانشدنی مبلمان شهری در شاخه روشنایی شهری می باشد . فروشگاه اینترنتی یاتای مجموعه ای از شیک ترین و مدرن ترین نمونه های این چراغ ها را ، در اختیار شما خواهد گذاشت .

 • لامپ پرژکتور
  لامپ پرژکتور

  فروش لامپ پرژکتور ، فروش انلاین انواع چراغ پرژکتور ، فروشگاه اینترنتی یاتای ، ارائه کننده یکی از جامع ترین و باکیفبت ترین مجموعه لامپ پرژکتور . قدرت روشنایی بسیار بالا و گستر ده در محیط مورد استفاده و کاه نیاز به دیگر وسایل روشنایی ، کیفیت بالای نور و روشنایی ، از جمله مزایای استفاده از لامپ پرژکتور می باشد .

 • چراغ صنعتی آویز
  چراغ صنعتی آویز

  فروش انواع چراغ صنعتی آویز ، با قدرت بالا و تامین نور محیط صنعتی ، به صورت گسترده . 

 • چراغ حبابی
  چراغ حبابی

  فروش انواع چراغ حبابی ، با طرح های بسیار متنوع و کیفیت های بسیار بالا ، به صورت آنلاین از هر نقطه کشور و در هر زمان دلخواه .

 • چراغ ریلی
  چراغ ریلی

  فروش نمونه ها و برند های متنوع چراغ ریلی در فروشگاه اینترنتی یاتای .

 • قاب هالوژن
  قاب هالوژن

  فروش انواع قاب هالوژن . فروش آنلاین قاب هالوژن با طراحی ها ، رنگ ها و جنس های مختلف و متناسب با هر محیطی . اداری ، تشریفاتی ، خانگی و ...

در صفحه
نمایش 1 - 40 از 488 آیتم
نمایش 1 - 40 از 488 آیتم

آخرین کالاهایی که دیده اید

بدون محصول بازدید شده ای

منو

مقایسه 0