چراغ ها 

انواع چراغ 

با توجه به سبک جدیدی از زندگی توجه به زیبایی منازل و محیط های اداری از اهمیت بالایی برخودار است و همچنین سعی می شود از انواع چراغ در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده گردد، همانطور که می دانید طراحی دکوراسیون داخلی به معنای هماهنگ کردن عناصر و اجزای مختلف یک محیط برای جلوه دادن به رنگ‌ها ، اثاثیه و سایر اشیا در یک اتاق یا ساختمان است، البته باید توجه داشته باشید که طراحی دکوراسیون داخلی امری هنرمندانه است و در هر دوره متناسب با نیازهای روز و سلیقه قابل تغییر است.

چراغ های دکوراتیو یکی از المان هایی است که برای نورپردازی و زیبا سازی فضا مورد استفاده قرار می گیرد ، چراغ های دکوراتیو یا چراغ های تزیینی در واقع نسل جدیدی از چراغ ها هستند که در محیط های مختلفی برای تامین روشنایی و جلوه بخشیدن بیشتر به محیط استفاده می شوند. برای خرید انواع چراغ یا دریافت قیمت انواع چراغ می توانید به بخش پایین مراجعه کنید. نوع دیگری از چراغ های سقفی که به عنوان چراغ دکوراتیو نیز مورد استفاده قرار می گیرند چراغ های خطی هستند که این چراغ ها معمولا به صورت ردیفی داخل یا روی سقف ها نصب می شوند و ضمن تامین نور محیط می توانند به زیبایی فضا نیز بیفزایند. انواع چراغ خطی از این جهت در دسته چراغ های تزئینی نیز قرار می گیرند که می توانند به صورت نوارهای نورانی با اشکال مختلف روی سقف یا روی دیوارها کشیده شوند.

این روزها به دلیل بالا بودن هزینه های برق و برای صرفه جویی در مصرف آن دیگر از لامپ های پر مصرف 100 وات و 200 وات استفاده نمی شود و لامپ های کم مصرف و به تازگی لامپ های ال ای دی جایگزین لامپ های قدیمی شده اند همچنین با توجه به اینکه این لامپ های ال ای دی دارای تنوع رنگی بالایی هستند بنابراین استفاده از آنها در نورپردازی منازل و محیط های مختلف بسیار متداول شده است برای مثال امروزه اکثرا در چراغ های دکوراتیو از این نوع لامپ ها استفاده شده است.

استفاده از چراغ های دکوراتیو یا چراغ های تزیینی در این روزها بسیار معمول شده است زیرا این چراغ ها با داشتن اشکال مختلف هندسی و همچنین با دارا بودن تنوع بالای رنگی در ال ای دی ها می توانند علاوه بر تامین نور محیط در زیبایی آن نیز تاثیر به سزایی داشته باشند.

چراغ های حیاطی و پارکی

به چراغ هایی که در محوطه ها و پارک ها استفاده می شود چراغ های پارکی گفته می شود که بسیار متنوع اند و رنگ های مختلفی دارند بنابراین در فضاهای شهری و پارکی یکی از المان هایی که تاثیر به سزایی در زیبایی محیط دارند چراغ های محوطه ای یا چراغ های پارکی می باشند که وظیفه آنها علاوه برروشن کردن پارک ها و اماکن تفریحی و باز ، زیبا سازی فضای شهری نیز می باشد زیرا امروزه توجه زیادی به بهینه سازی پارک ها و فضاهای سبز می شود که در همین راستا نورپردازی مناسب این اماکن اهمیت ویژه ای دارد و کمک می کند امکان استفاده از پارک ها و تفرجگاه ها در هر ساعتی از شبانه روز برای شهروندان فراهم گردد.

چراغ های حیاطی و پارکی دارای طرح هایی زیبا و خلاقانه می باشند که این ویژگی باعث شده است تا از چراغ های محوطه ای برای زیباسازی معابر و فضاهای باز پارک ها استفاده شود و تنوع بالای این چراغ ها باعث شده است تا نظر هر سلیقه ای جلب شود بنابراین دامنه کاربرد چراغ های پارکی و حیاطی علاوه بر استفاده در پارک ها یا سازمان های دولتی به منازل ، باغ های و ویلاهای شخصی نیز گسترش پیدا کرده است.

در ساخت چراغ های حیاطی و محوطه ای از ورقه های آلومینیوم و آهن و همچنین مواد پلاستیکی مانند پلی کربنات ، پلی اکرولیک و پلی امید استفاده شده است و به دلیل کاربرد خاص این چراغ ها جنسشان نیز اهمیت بالایی دارد.

چراغ های پارکی و محوطه ای باید در برابر نفوذ حشرات ، ورود گردوغبار و بارش برف و باران مقاوم باشند بنابراین باید علاوه بر داشتن ظاهر زیبا مشخصات فنی و کیفی بالایی نیز داشته باشند همچنین به این علت که تعداد چراغ های حیاطی استفاده شده در پارک ها باید زیاد باشد بنابراین باید مصرف برق بهینه ای داشته باشند در همین راستا اخیرا سعی شده است که از انرژی خورشیدی برای تامین برق چراغ های محوطه ای استفاده گردد.

چراغ های اداری و تجاری

یکی از المان های دیگر که در طراحی و نورپردازی فضا مورد استفاده قرار می گیرد چراغ های اداری و تجاری و فروشگاهی است که به کار بردن آنها در محیط های مختلف می تواند علاوه بر تامین نور کافی و مناسب در محیط به زیبا شدن و یا تزیین فضا نیز کمک شایانی نماید. شما می توانید به وسیله نور فضایی را بزرگتر یا کوچکتر نمایش دهید به طور مثال در محیط های اداری یا فروشگاه ها تامین نور محیط باید به گونه ای انجام شود که فضا وسیع تر به نظر برسد به همین دلیل استفاده از چراغ اداری و تجاری در جای مناسب حائز اهمیت می باشد.

در محیط های اداری و کاری هدف اولیه افزایش بهره وری و بازدهی است و از شیوه های طراحی مختلفی با استفاده از انواع چراغ اداری و تجاری استفاده می شود همچنین امروزه رضایت کارکنان در محیط های کاری از اهمیت بالایی برخوردار گشته بنابراین نورپردازی باید به گونه ای باشد که اثر مثبتی در دید بصری و روان کارمندان داشته باشد البته باید توجه کرد که ممکن است استفاده از شیوه های نورپردازی تکراری سبب ایجاد آثار منفی در روحیه کارمندان گردد.

چراغ های اداری و تجاری در انواع مختلفی با مدل های متفاوت ساخته می شوند و درون آنها از لامپ های مختلفی مانند لامپ فلورسنتی و یا لامپ های ال ای دی استفاده می شود همچنین انواع چراغ اداری و تجاری می توانند به صورت آویز نیز به کار روند به طورمثال در دفاتر کار مدرن چراغ های آویز با ارتفاعی در حدود 60 سانتیمتر آویزان می شوند و ترکیبی از نور مستقیم و غیر مستقیم را روی سطح موردنظر ایجاد می نمایند.

انواع چراغ و مصارف آن

از انواع چراغ می توان، چراغ دیواری و دکوراتیو ،چراغ حبابی ، چراغ حیاطی و پارکی ، چراغ خیابانی ، چراغ استخری و آبنما ، چراغ زیر پله ای و ... را نام برد.

چراغ ها مصارف بسیار متنوعی دارند که در هر زمینه ای مورد استفاده قرار می گیرند، به عنوان مثال چراغ سقفی که در هر موردی از طراحی دکوراسیون گرفته تا تامین روشنایی کاربرد دارد. چراغ خیابانی که در زیبا سازی محیط شهری و تامین روشنایی محیطی و مبلمان شهری کاربرد دارند. چراغ ریلی که نسل جدید تکنولوژی نورپردازی محسوب می شود. چراغ استخری و آبنما که در استخر ها و آبنما های شهری و خانگی کاربرد دارند و ... بسیاری از کاربرد های دیگر.

فروشگاه اینترنتی یاتای

ادامه مطلب
 • پنل سقفی
  پنل سقفی

  پنل سقفی

  این روز ها ، استفاده از پنل سقفی در سایز ها ، ابعاد، رنگ ها و متریال متفاوت ومتنوع ، بسیار رایج شده است.پنل سقفی جایگزین مناسب و به روز تری برای  چراغ های قدیمی و پر مصرف می باشد.

  مزایای استفاده از پنل سقفی

  استفاده از پنل های سقفی مزایای بسیاری دارد که به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم .

  استفاده از پنل سقفی به شما این اجازه را می دهدکه کمی نور پردازی محیط را متفاوت کنید و جلوه ای مدرن به آن ببخشید.

  با استفاده از یک پنل سقفی می توانید از نوری پر قدرت ، با کیفیت و یکنواخت استفاده کنید .

  می توانید با انتخاب لامپ های ال ای دی درون پنل سقفی مصرف انرژی و همچنین هزینه های خود را کاهش دهید .

  سبک و قابل حمل بوده و به راحتی می توان آن را جا به جا کرد.

  قابلیت نصب و تعمیر آسان .

  ظاهری شیک و نور پردازی متفاوت.

  قیمت بسیار مناسب نسبت به قابلیت ها و کاربرد های آن.

  با بررسی محیط مورد استفاده می توانید از پنل سقفی توکار و پنل سقفی روکار استفاده کنید .فروش نمونه های مختلف پنل سقفی توکار و پنل سقفی روکار به صورت آنلاین باکمترین قیمت ها و بالا ترین کیفیت از سراسر کشور ، در فروشگاه اینترنتی یاتای .

  فروشگاه اینترنتی یاتای

 • چراغ سقفی
  چراغ سقفی

  چراغ سقفی

  فروشگاه اینترنتی یاتای ارائه کننده بزرگترین مجموعه چراغ سقفی ، چراغ سقفی توکار ، چراغ سقفی روکار و چراغ سقفی ال ای دی ، با بهترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمت ها ، به صورت آنلاین از سراسر کشور.

  نورپردازی در دنیای امروز به یکی از اجزای جدایی نا پذیر صنعت دکوراسیون تبدیل شده است .با استفاده از نور پردازی مناسب و حرفه ای می توانید به یک محیط جلوه ای ویژه ببخشید، می توان محیط های کوچک را بزرگ نشان داد .می توان به محیط های ساده بعد بخشید و بسیاری از فعالیت های دیگر که نور پردازی می تواند در آنها تاثیر فراوانی بگذارد.

  از انواع چراغ سقفی می توان به چراغ سقفی ال ای دی ،چراغ سقفی توکار ، چراغ سقفی روکار ، چراغ سقفی کم مصرف و چراغ سقفی کریستالی اشاره کرد .

  تجهیزات بسیار زیاد و متنوعی در شاخه نور پردازی طراحی و تولید شده اند که ، از این تجهیزات می توان به چراغ سقفی ، چراغ سقفی تو کار ، چراغ سقفی رو کار، چراغ سقفی ال ای دی اشاره کرد که ،خود این چراغ سقفی مجموعه گسترده ای از ابعاد ، اشکال ، رنگ ها و طرح های متنوع از برند های گوناگون می باشد.

  چراغ سقفی توکار را می توان در مکان هایی به کار برد که می خواهیم فضایی هم سطح داشته باشیم.برای استفاده از چراغ سقفی رو کار نیز باید محیط را با دقت بررسی کرد که آیا فضای کافی برای نصب چراغ وجود دارد یا نه.برای استفاده از چراغ سقفی توکار باید دقت شود که آیا فضای کافی برای ایجاد شکاف و جایگزاری چراغ سقفی تو کار وجود دارد یا نه .

  قابلیت تعویض آسان در سقف ، پخش نور گسترده ،کیفیت بالای نور ، قابلیت نصب آسان و ... از مزیت های استفاده از چراغ سقفی ، می باشد.

  فروشگاه اینترنتی یاتای

 • قاب سقفی
  قاب سقفی
 • چراغ زیر کابینتی
  چراغ زیر کابینتی

  فروش چراغ زیر کابینتی

   با استفاده از چراغ زیر کابینتی ، می توانید تا حد زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی کنید ، در نتیجه هزینه های خود را کاهش دهید . با استفاده از چراغ زیر کابینتی ، دیگر نیاز به روشنسازی کل محیط نیست و شما می توانید روشنایی موضعی داشته باشید .

  از دیگر قابلیت های چراغ زیر کابینتی می توان به این مورد اشاره کرد که علاوه بر تامین روشنایی با کیفیت بالا ، در نورپردازی و طراحی محیط نیز تاثیر بسیار بالایی دارد. چراغ زیر کابینتی به دلیل جلوه زیبایی که ایجاد میکند ، این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده است .

  فروشگاه اینترنتی یاتای ، ارائه دهنده ی انواع چراغ زیر کابینتی ، از برترین برند ها با بالا ترین کیفیت ها به صورت آنلاین .

  فروشگاه اینترنتی یاتای

 • چراغ بالا آینه ای
  چراغ بالا آینه ای

  چراغ بالاآینه ای

  چراغ بالا آینه ای علاوه بر تامین روشنایی، در طراحی و نور پردازی نیز کاربرد دارد.نصب چراغ بالا آینه ای به شما در دید بهتر کمک می کند.

  چراغ بالا آینه ای در طرح ها و مدل های گوناگون و با کیفیت های متفاوت، طراحی و تولید می شود.تنوع درطرح و جنس و رنگ چراغ بالا آیه ای ، باعث شده که انواع این چراغ ، متناسب با هر سلیقه ای موجود باشد و محدودیتی از این نظر نباشد.

  از دیگر مزایای چراغ بالا آینه ای می توان به کم مصرف بودن و کیفیت بالای روشنایی ، اشاره کرد.

  فروش انواع چراغ بالا آینه ای ،به صورت آنلاین ، در فروشگاه اینترنتی یاتای.

  فروشگاه اینترنتی یاتای

 • چراغ شارژی و اضطراری
  چراغ شارژی و اضطراری
 • چراغ استخری و آبنما
  چراغ استخری و آبنما

  فروش انواع چراغ استخری و آبنما در فروشگاه اینترنتی یاتای ،با بهترین کیفیت و قدرت نور.چراغ استخری و آبنما در طرح های مختلفی مانند توکار، دفنی یا روکار طراحی شده اند که بنا به نیاز مشتری ، مانند نورپردازی و یا استفاده از استخر در شب ، مورد استفاده قرار می گیرند .

 • چراغ دفنی
  چراغ دفنی

  چراغ دفنی

  چراغ دفنی ، از نمونه چراغ هایی است که ، به صورت توکار کاربرد دارد.یعنی، برای نصب چراغ دفنی ،نیاز به ایجاد حفره در سطوح است.از چراغ دفنی در بیشتر موارد برای نورپردازیو زیبا سازی استفاده می شود و نتیجه ی فوق العاده ای دارد.

  چراغ دفنی در مدل های گوناگونی طراحی و تولید شده که ، باعث گسترده تر شدن دامنه ی کاربرد آن ، می شود.

  فروشگاه اینترنتی یاتای ، عرضه کننده انواع چراغ دفنی با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت به صورت آنلاین.

  فروشگاه اینترنتی یاتای

 • چراغ زیر پله ای
  چراغ زیر پله ای

  چراغ زیر پله ای،فروش انواع و نمونه های متنوع چراغ های زیر پله ای از برترین برند های موجود در بازار . این نمونه از چراغ ها در گروه چراغ هایی قرار می گیرند که علاوه بر تامین نور محیط جنبه ی تزئینی نیز دارند و به زیبایی محیط می افزایند .

 • چراغ دیواری و دکوراتیو
  چراغ دیواری و دکوراتیو

  فروش نمونه های زیبا و به روز چراغ دیواری و دکوراتیو ، استفاده از این چراغ ها با یک طراحی درست ، شما را از خرید بسیاری از تزئینات دیگر ،بی نیاز می کند .

 • چراغ حیاطی و پارکی
  چراغ حیاطی و پارکی

  فروش چراغ حیاطی و پارکی .

  خرید آنلاین چراغ حیاطی و پارکی در فروشگاه اینترنتی یاتای . فروشگاه اینترنتی یاتای ، عرضه کننده یکی از بزرگترین متنوع ترین مجموعه های چراغ حیاطی و پارکی . چراغ حیاطی و پارکی در اندازه ها ، طرح ها ، رنگ ها و جنس های بسیار متنوع تهیه و تولید شده است و شما می توانید از طریق وبسایت فروشگاه اینترنتی یاتای ، به مجموعه یگسترده ای از چراغ حیاطی و پارکی ، دسترسی پیدا کنید .

  استفاده از چراغ حیاطی و پارکی در محیط هایی مانند پارک ها ، حیاط ها و یا باغ ها ، علاوه بر تامین روشنایی ، به زیبا سازی و افزایش امنیت نیز کمک بزرگی می کند .

 • چراغ خیابانی
  چراغ خیابانی

  چراغ خیابانی

  چراغ خیابانی یکی از اجزای اصلی مبلمان شهری محسوب می شود.چراغ خیابانی ، علاوه بر تامین روشنایی ، به زیبا سازی شهری ، تامین امنیت ، سهولت رفت و آمد عابران و رانندگان کمک می کند.تنوع در طرح و ارتفاع چراغ می تواند به ایجاد تنوع در روشن سازی و نورپردازی محیط کمک بسیاری کند. نور چراغ خیابانی باید یکنواخت باشد و ایجاد خیرگی نکند .

  از انواع چراغ خیابانی می توان به چراغ خیابانی کم مصرف و چراغ خیابانی بدون لامپ و چراغ خیابانی  ال ای دی ، اشاره کرد.چراغ خیابانی ال ای دی مصرف پایین و قدرت و کیفیت نور بالایی دارد همچنین ، فاقد گاز سمی می باشد و می تواند جایگزین مناسبی برای انواع چراغ های قدیمی باشد.

  فروشگاه اینترنتی یاتای ارائه دهنده انواع مختلف چراغ خیابانی با مناسب ترین قیمت ها و بالاترین کیفیت ها .

  فروشگاه اینترنتی یاتای

 • پرژکتور نورپردازی
  پرژکتور نورپردازی

  پرژکتور نورپردازی

  پرژکتور نور پردازی نمونه های مختلفی دارد که ، بسته به نوع نیاز و اینکه قرار است برای چه کاری و یا در چه مکانی مورد استفاده قرار بگیرد ، انتخاب می شود. از موارد استفاده از پرژکتور نورپردازی می توان به نمای ساختمان ،محیط های وسیع مانند پارک ها ،حیاط و باغ ، استخر و آبنما اشاره کرد.

  پرژکتور نور پردازی ، زاویه های تابش و ضخامت لنز متفاوتی دارد که ،هنگام تهیه آن باید به صورت دقیق انتخاب شود.زاویه تابش می تواند از 5 درجه تا 120 درجه باشد که باعث می شود نور پهن تر و یا باریک تر تابیده شود.ضخامت لنز نیز باعث می شود که نور به صورت خطی و یا پخش تابیده شود .

  از دیگر مواردی که در تهیه پرژکتور نور پردازی باید در نظر گرفته شود، میزان مقاومت پرژکتور نورپردازی ، در مقابل عوامل خارجی مانند بارش بارن و تابش شدید نور خورشید و گرد و غبار است که ، به آن درجه IP می گویند.

  فروشگاه اینترنتی یاتای ، ارائه کننده یکی از جامع ترین و باکیفیت ترین مجموعه های پرژکتور نورپردازی ، از برترین برند ها از جمله وال واشر شعاع ، نور افکن افراتاب، پرژکتور افق و... .

  فروشگاه اینترنتی یاتای

 • چراغ صنعتی آویز
  چراغ صنعتی آویز

  فروش انواع چراغ صنعتی آویز ، با قدرت بالا و تامین نور محیط صنعتی ، به صورت گسترده . 

 • چراغ حبابی
  چراغ حبابی

  فروش انواع چراغ حبابی ، با طرح های بسیار متنوع و کیفیت های بسیار بالا ، به صورت آنلاین از هر نقطه کشور و در هر زمان دلخواه .

 • چراغ ریلی
  چراغ ریلی

  چراغ ریلی

  چراغ ریلی نسل جدید تکنولوژی نورپردازی داخلی و خارجی ساختمان ،ویترین فروشگاه ها ،موزه ها و ... .چراغ ریلی قابل نسب بر روی زمین ، دیوار و سقف بوده و می توانید بسته محل استفاده و کاربرد ، محل نسب آن را انتخاب کنید.

  با استفاده از چراغ ریلی امکان انتخاب زاویه تابش نور را دارید .هنگامی که از چراغ ریلی استفاده می کنید محل تابش نور وابسته به خودتان است و شما می توانیدانتخاب کنید که در چه ناحیه ای نور کمتر تابیده شود و یا در چه نقطه ای نور تابیده نشود.

  فروشگاه اینترنتی یاتای ، ارائه دهنده نمونه های مختلف چراغ ریلی به صورت آنلاین.

  فروشگاه اینترنتی یاتای

 • قاب هالوژن
  قاب هالوژن

  قاب هالوژن 

  قاب هالوژن تنوع گوناگونی از نظر طرح ، رنگ ، سایز و جنس دارد. در طراحی داخلی توجه به المان های کوچک نیز می تواند تاثیر زیادی در نتیجه کلی داشته باشد که یکی از همین جزئیات قاب هالوژن است.

  قاب هالوژن را میتوانید بسته به سلیقه خود ، با رنگ سقف ، دیوار ها و یا کلید پریز ها ست کنید .قاب هالوژن را می توانید با جنس های دایکاست ، فلز ، کریستال ، آلومینیم پیدا کنید.

  شما باید برای تهیه ی قاب هالوژن به شرایط محیطی نیز توجه کنید و با توجه به آن ، جنس قاب هالوژن را انتخاب کنید .

  فروشگاه اینترنتی یاتای عرضه کننده زیبا ترین و با کیفیت ترین نمونه های قاب هالوژن.

  فروشگاه اینترنتی یاتای

در صفحه
نمایش 1 - 30 از 361 آیتم
نمایش 1 - 30 از 361 آیتم

آخرین کالاهایی که دیده اید

بدون محصول بازدید شده ای

منو

مقایسه 0