برقی و روشنایی 

برقی و روشنایی

فروش اینترنتی تجهیزات الکترونیکی با گستردگی فراوان و تعدد بیش از حد شرایط خرید را برای کاربران سخت کرده است؛ اما بخش برقی و روشنایی یاتای با قیمت های مناسب و با وجود با کیفیت ترین تجهیزات الکترونیکی مشتریان را به اهداف خود برای خریدهای آنلاین و غیر حضوری نزدیک کرده است. به همین منظور شما می توانید در این بخش استعلام قیمت لوازم الکترونیکی را بدست آورید و با اطمینان و به صورت غیر حضوری کالای برقی خود را در محل دریافت کنید.

همچنین با توجه به اینکه تجهیزات روشنایی برقی امروز در الویت زندگی روزمره قراردارد، زیبایی در انتخاب نیز در کنار کیفیت برتر یکی از مواردی است که در هر خرید باید به آن توجه کرد. بهترین فروشگاه لوازم الکترونیکی برقی و روشنایی، برترین تجهیزات الکتریکی را در اختیار شما قرار داده است.

لازم به ذکر است لیست لوازم الکتریکی ساختمان به صورت کامل، فروش عمده لوازم برق ساختمان، قیمت عمده لوازم الکتریکی را در کنار فروش تجهیزات روشنایی را در این فروشگاه آنلاین لوازم الکتریکی داشته باشید.

صرفه جویی در مصرف برق را از خرید شروع کنید

                   فروشگاه اینترنتی یاتای

 • چراغ ها
  چراغ ها

  انواع چراغ 

  با توجه به سبک جدیدی از زندگی توجه به زیبایی منازل و محیط های اداری از اهمیت بالایی برخودار است و همچنین سعی می شود از انواع چراغ در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده گردد، همانطور که می دانید طراحی دکوراسیون داخلی به معنای هماهنگ کردن عناصر و اجزای مختلف یک محیط برای جلوه دادن به رنگ‌ها ، اثاثیه و سایر اشیا در یک اتاق یا ساختمان است، البته باید توجه داشته باشید که طراحی دکوراسیون داخلی امری هنرمندانه است و در هر دوره متناسب با نیازهای روز و سلیقه قابل تغییر است.

  چراغ های دکوراتیو یکی از المان هایی است که برای نورپردازی و زیبا سازی فضا مورد استفاده قرار می گیرد ، چراغ های دکوراتیو یا چراغ های تزیینی در واقع نسل جدیدی از چراغ ها هستند که در محیط های مختلفی برای تامین روشنایی و جلوه بخشیدن بیشتر به محیط استفاده می شوند. برای خرید انواع چراغ یا دریافت قیمت انواع چراغ می توانید به بخش پایین مراجعه کنید. نوع دیگری از چراغ های سقفی که به عنوان چراغ دکوراتیو نیز مورد استفاده قرار می گیرند چراغ های خطی هستند که این چراغ ها معمولا به صورت ردیفی داخل یا روی سقف ها نصب می شوند و ضمن تامین نور محیط می توانند به زیبایی فضا نیز بیفزایند. انواع چراغ خطی از این جهت در دسته چراغ های تزئینی نیز قرار می گیرند که می توانند به صورت نوارهای نورانی با اشکال مختلف روی سقف یا روی دیوارها کشیده شوند.

  این روزها به دلیل بالا بودن هزینه های برق و برای صرفه جویی در مصرف آن دیگر از لامپ های پر مصرف 100 وات و 200 وات استفاده نمی شود و لامپ های کم مصرف و به تازگی لامپ های ال ای دی جایگزین لامپ های قدیمی شده اند همچنین با توجه به اینکه این لامپ های ال ای دی دارای تنوع رنگی بالایی هستند بنابراین استفاده از آنها در نورپردازی منازل و محیط های مختلف بسیار متداول شده است برای مثال امروزه اکثرا در چراغ های دکوراتیو از این نوع لامپ ها استفاده شده است.

  استفاده از چراغ های دکوراتیو یا چراغ های تزیینی در این روزها بسیار معمول شده است زیرا این چراغ ها با داشتن اشکال مختلف هندسی و همچنین با دارا بودن تنوع بالای رنگی در ال ای دی ها می توانند علاوه بر تامین نور محیط در زیبایی آن نیز تاثیر به سزایی داشته باشند.

  چراغ های حیاطی و پارکی

  به چراغ هایی که در محوطه ها و پارک ها استفاده می شود چراغ های پارکی گفته می شود که بسیار متنوع اند و رنگ های مختلفی دارند بنابراین در فضاهای شهری و پارکی یکی از المان هایی که تاثیر به سزایی در زیبایی محیط دارند چراغ های محوطه ای یا چراغ های پارکی می باشند که وظیفه آنها علاوه برروشن کردن پارک ها و اماکن تفریحی و باز ، زیبا سازی فضای شهری نیز می باشد زیرا امروزه توجه زیادی به بهینه سازی پارک ها و فضاهای سبز می شود که در همین راستا نورپردازی مناسب این اماکن اهمیت ویژه ای دارد و کمک می کند امکان استفاده از پارک ها و تفرجگاه ها در هر ساعتی از شبانه روز برای شهروندان فراهم گردد.

  چراغ های حیاطی و پارکی دارای طرح هایی زیبا و خلاقانه می باشند که این ویژگی باعث شده است تا از چراغ های محوطه ای برای زیباسازی معابر و فضاهای باز پارک ها استفاده شود و تنوع بالای این چراغ ها باعث شده است تا نظر هر سلیقه ای جلب شود بنابراین دامنه کاربرد چراغ های پارکی و حیاطی علاوه بر استفاده در پارک ها یا سازمان های دولتی به منازل ، باغ های و ویلاهای شخصی نیز گسترش پیدا کرده است.

  در ساخت چراغ های حیاطی و محوطه ای از ورقه های آلومینیوم و آهن و همچنین مواد پلاستیکی مانند پلی کربنات ، پلی اکرولیک و پلی امید استفاده شده است و به دلیل کاربرد خاص این چراغ ها جنسشان نیز اهمیت بالایی دارد.

  چراغ های پارکی و محوطه ای باید در برابر نفوذ حشرات ، ورود گردوغبار و بارش برف و باران مقاوم باشند بنابراین باید علاوه بر داشتن ظاهر زیبا مشخصات فنی و کیفی بالایی نیز داشته باشند همچنین به این علت که تعداد چراغ های حیاطی استفاده شده در پارک ها باید زیاد باشد بنابراین باید مصرف برق بهینه ای داشته باشند در همین راستا اخیرا سعی شده است که از انرژی خورشیدی برای تامین برق چراغ های محوطه ای استفاده گردد.

  چراغ های اداری و تجاری

  یکی از المان های دیگر که در طراحی و نورپردازی فضا مورد استفاده قرار می گیرد چراغ های اداری و تجاری و فروشگاهی است که به کار بردن آنها در محیط های مختلف می تواند علاوه بر تامین نور کافی و مناسب در محیط به زیبا شدن و یا تزیین فضا نیز کمک شایانی نماید. شما می توانید به وسیله نور فضایی را بزرگتر یا کوچکتر نمایش دهید به طور مثال در محیط های اداری یا فروشگاه ها تامین نور محیط باید به گونه ای انجام شود که فضا وسیع تر به نظر برسد به همین دلیل استفاده از چراغ اداری و تجاری در جای مناسب حائز اهمیت می باشد.

  در محیط های اداری و کاری هدف اولیه افزایش بهره وری و بازدهی است و از شیوه های طراحی مختلفی با استفاده از انواع چراغ اداری و تجاری استفاده می شود همچنین امروزه رضایت کارکنان در محیط های کاری از اهمیت بالایی برخوردار گشته بنابراین نورپردازی باید به گونه ای باشد که اثر مثبتی در دید بصری و روان کارمندان داشته باشد البته باید توجه کرد که ممکن است استفاده از شیوه های نورپردازی تکراری سبب ایجاد آثار منفی در روحیه کارمندان گردد.

  چراغ های اداری و تجاری در انواع مختلفی با مدل های متفاوت ساخته می شوند و درون آنها از لامپ های مختلفی مانند لامپ فلورسنتی و یا لامپ های ال ای دی استفاده می شود همچنین انواع چراغ اداری و تجاری می توانند به صورت آویز نیز به کار روند به طورمثال در دفاتر کار مدرن چراغ های آویز با ارتفاعی در حدود 60 سانتیمتر آویزان می شوند و ترکیبی از نور مستقیم و غیر مستقیم را روی سطح موردنظر ایجاد می نمایند.

  انواع چراغ و مصارف آن

  از انواع چراغ می توان، چراغ دیواری و دکوراتیو ،چراغ حبابی ، چراغ حیاطی و پارکی ، چراغ خیابانی ، چراغ استخری و آبنما ، چراغ زیر پله ای و ... را نام برد.

  چراغ ها مصارف بسیار متنوعی دارند که در هر زمینه ای مورد استفاده قرار می گیرند، به عنوان مثال چراغ سقفی که در هر موردی از طراحی دکوراسیون گرفته تا تامین روشنایی کاربرد دارد. چراغ خیابانی که در زیبا سازی محیط شهری و تامین روشنایی محیطی و مبلمان شهری کاربرد دارند. چراغ ریلی که نسل جدید تکنولوژی نورپردازی محسوب می شود. چراغ استخری و آبنما که در استخر ها و آبنما های شهری و خانگی کاربرد دارند و ... بسیاری از کاربرد های دیگر.

  فروشگاه اینترنتی یاتای

  ادامه مطلب
 • کلید و پریز
  کلید و پریز

  کلید و پریز

  در بازار انواع کلید و پریز وجود دارد و انتخاب آن ها بسیار دشوار است، برای تعدادی قیمت کلید و پریز در الویت است و برای دیگر مشتریان جنس و کیفیت آن؛ در هر صورت در این بخش بهترین شرایط فروش اینترنتی کلید و پریز تعبیه شده است. در این بخش فروشگاه اینترنتی یاتای شما می توانید قیمت کلید و پریز خارجی، قیمت کلید و پریز ایرانی را استعلام کنید و به راحتی هرچه تمام بعد از خرید در محل دریافت کنید. حتی کلید و پریز لوکس و کلید و پریز هوشمند نیز با کیفیت بالا و قیمت مناسب در نظر گرفته شده است.

  کلید و پریز دلند، کلید و پریز مهسان، کلید و پریز لگراند در کنار برندهای معروف در صنعت کلید و پریز با قیمت های مناسب در اختیار شما قرار داده شده است.

  صرفه جویی در مصرف برق را از خرید شروع کنید

                     فروشگاه اینترنتی یاتای

  ادامه مطلب
 • لامپ
  لامپ

  فروش انواع لامپ های کم مصرف و رشته ای خانگی و صنعتی به صورت آنلاین با بالا ترین کیفیت و  نازلترین قیمت .

 • دربازکن
  دربازکن

  فروش آنلاین انواع دربازکن ، سیستم های دربازکن مانند پنل ، آیفون و ... ، به همراه ارسال رایگان به کلیه نقاط کشور.

 • بالاست و استارتر
  بالاست و استارتر

  فروش آنلاین کلیه بالاست ها و استارتر های خانگی و صنعتی با نازلترین قیمت و بالترین کیفیت و ارسال به کلیه نقاط کشور .

 • هواکش
  هواکش

  هواکش

  فروش اینترنتی هواکش و سیستم تهویه هوای خانگی و صنعتی، ارائه برندهای مختلف هواکش مانند هواکش دمنده و یا هواکش خزرفن با ضمانت و قطعات ایتالیی، بهترین هواکش خانگی را در فروشگاه اینترنتی یاتای می توانید تهیه کنید.

  در این نسخه به بررسی انواع سیستم تهویه هوا خانگی و صنعتی ،فن و... می پردازیم.

  هوای مطبوع ، از اولین شروط یک محیط مناسب برای زندگی، کار و تردد انسان می باشد . بنابراین سیستم تهویه هوا،عضو جدا نشدنی محیط های کاری ، مسکونی و تجاری است . نیاز به فن و سیستم تهویه هوا یک امر کنونی نیست  و در گذشته هم از سیستم تهویه هوا ، متناسب با امکانات آن زمان ، استفاده می شده . با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی این سیستم تهویه هوا به صورت پشرفته تر و کار آمد تر طراحی و تولید شد.

  انواع هواکش

  به طور کلی ، هواکش به دو دسته هواکش خانگی و هواکش صنعتی تقسیم می شوند که هر یک کاربرد های خاص خود را دارند.

  استفاده از فن یا هواکش خانگی علاوه بر جابجایی هوا ،در سلامت ، بهداشت همچنین محافظت ار وسایل و بسیاری از موارد دیگر کار آمد می باشد. 

  به عنوان مثال هوای مرطوب یک فضا می تواند ،رنگ وسایل چوبی موجود در آن محیط را خراب کند و یا باعث زنگ زدن اشیای فلزی شود که، استفاده از یک هواکش یا سیستم تهویه هوای خانگی می تواند از این موضوع جلو گیری کند .

  استفاده از یک فن یا هواکش خانگی ، در محیط آشپز خانه می تواند هوای نا سالم ناشی از غذای سرخ کردنی یا در حالت بدتر غذای سوخته را خارج کند.

  سیستم تهویه هوا ، نمونه ها و برند های متفاوتی داردکه بنا به نیاز های متفاوت و درخواست های گوناگون طراحی و تولید می شوند.شما برای خرید فن باید به چند نکته توجه داشته باشید ،

  میزان صدای فن

  محل نصب هواکش خانگی یا هواکش صنعتی

  اندازه اندازه هواکش خانگی یا هواکش صنعتی

  جنس هواکش صنعتی یا خانگی

  برند و مقاومت در برابر عوامل خارجی و ...

  یکی از تولید کنندگان مطرح هواکش خانگی و هواکش صنعتی ، کمپانی دمنده می باشد.

  از محصولات دمنده می توان به هواکش دمنده سری هایلوکس ، هواکش دمنده سری توربو ، هواکش خانگی فلزی دمنده و هواکش صنعتی سبک فلزی دمنده اشاره کرد.

  از قابلیت های هواکش دمنده می توان مواردی را نام برد.

  هواکش دمنده کم صدا و پر قدرت می باشد و به عنوان یک هواکش خانگی بسیار مناسب می باشد .

  هواکش دمنده ، مناسب برای نصب بر روی دیوار ،شیشه  و...

  طول عمر بالا ،طرای آیرو دینامیک ، مقاوم در برابر عوامل خارجی ، کم صدا و ... از ویژگی های هواکش دمنده می باشد .

  فروشگاه اینترنتی یاتای

 • فیوز و کلید حفاظتی
  فیوز و کلید حفاظتی

  فیوز و کلید حفاظتی

  فروش فیوز و کلید حفاظتی 

  فروش آنلاین انواع فیوز و کلید حفاظتی در فروشگاه اینترنتی یاتای .

  خرید انواع فیوز و کلید حفاظتی از سراسر کشور و تحویل به موقع درب منزل . فروشگاه اینترنتی یاتای عرضه کننده بزرگترین مجموعه ی فیوز و کلید حفاظتی ، با بهترین کیفیت و متریال و مقاومت . فروش فیوز و کلید حفاظتی از برترین برند های موجود مانند فیوز اشنایدر و فیوز کلید حفاظتی کاوه . فروش نمونه های باکیفیت بی متال کلید محافظ جان ، کلید اتوماتیک ، کلید مینیاتوری ، کنتاکتور و ...

  فروشگاه اینترنتی یاتای

 • سیم و کابل
  سیم و کابل

  فروش سیم و کابل

  فروش آنلاین انواع سیم و کابل ، کابل مخابراتی زمینی ، کابل کنترل ابزار دقیق و کابل شبکه ، انواع تجهیزات چاه ارت به پایین ترین قیمت بازارفقط در فروشگاه اینترنتی یاتای ، عرضه کننده نمونه های مختلف سیم و کابل ، از برند های مطرح بازار مانند ، سیمکو ، البرز الکتریک ، کرمان ، خراسان و ...سیم و کابل استاندارد ، سیم و کابل مخابراتی سیم و کابل با کیفیت .

 • سنسور یا حسگر
  سنسور یا حسگر

  سنسور یا حسگر

  سنسور یا حسگر ، وسیله یا مبدلی است که می تواند کمیت هایی مانند دما ، رطوبت ، حرارت و فشار را دریافت و به سیگنال های آنالوگ یا دیجیتال تبدیل کند.سنسور یا حسگر ، قابل استفاده در محیط های مختلف مانند مانند منزل،راهرو ها ، فروشگاه ها ، اماکن عمومی ، مدارس و ... می باشد.

  از مزایای استفاده از سنسور یاحسگر می توان به

  هوشمند سازی اماکن مختلف 

  صرفه جویی در زمان 

  کاهش هزینه ها 

  تامین امنیت

  بالا بردن سطح بهداشت 

  جایگزین مناسبی برای کلید و پریز اشاره کرد .

  سنسور یا حسگر انواع گوناگونی دارد که از این میان می توان به سنسور سقفی ، سنسور هالوژنی و سنسور پریزی  سنسور دیواری را نام برد .المان حساسیت در سنسور های مختلف متفاوت است به عنوان مثال برخی به نور حساس هستند ، برخی به حرکت ، مادون قرمز ، ما فوق صوت و ... 

  برای نصب سنسور یا حسگر ، باید دقت کنید که از چه نوعی است ، با توجه به نوع آن ، محل و ارتفاع نصب را مخص کنید.مثلا سنسور های سقفی باید در ارتفاع مشخصی نصب شوند یا اینکه سنسور های دیواری محدوده مشخصی را پوش می دهند و باید نقاط کور در نظر گرفته شوند.

  نکته آخر اینکه سنسور یا حسگر ، قابلیت تنظیم دستی دارد می توان میزان حساسیت آن را تنظیم کرد.

 • خانه هوشمند
  خانه هوشمند

  خانه هوشمند

  در این نسخه به معرفی خانه هوشمند و مزیت های خانه هوشمند ، خواهیم پرداخت . اصطلاح خانه هوشمند در مورد خانه ای به کار می رود که وسایل آن از قبیل چراغ ها ، سیستم صوتی ، سیستم امنیتی ، تهویه هوا ، برخی از لوازم آشپزخانه و یا تلوزیون ، از طریق یک پردازنده مرکزی قابل کنترل باشند و بتوان آن ها را از هر جایی کنترل کرد ، حتی هنگامی که در منزل نیستید.

  در یک خانه هوشمند شما می توانید به راحتی از طریق تلفن همراه خود بر روی بستر وب خانه را مدیریت کنید.

  به عنوان مثال می توانید، سیستم روشنایی را با سیستم صوتی نتظیم کنید یا هنگامی که در منزل نیستید،برخی از کار ها را انجام دهید .

  دیگر اینگه با یک خانه هوشمند می توانید مصرف انرژی و همچنین هزینه را به حد اقل برسانید.می توانید تلوزیون هوشمند داشته باید و از طریق آن به شبکه های اجتماعی وارد شوید و فعالیت داشته باشید.

  در یک خانه هوشمند می توانید برای وسایل خانه خود زمانبندی تعریف کنید که ، مثلا یکسری از کارها در زمان اوج مصرف انجام نشوند و یا مثلا قبل از رسیدن شما به منزل مایکروفر روشن شود و غذای شما را گرم کند.در یک خانه هوشمند شما می توانید بسیاری از کارها را در کمترین زمان  و در ساعات بیکاری یا در مسیر راه و خارج از منزل انجام دهید.

  فروشگاه اینترنتی یاتای

  فروش تجهیزات خانه هوشمند . یاتای ، اولین فروشگاه اینترنتی عرضه کننده تجهیزات مرتبط با طراحی و راه اندازی خانه هوشمند در کشور .

  پنل سقفی  فیوز و کلید حفاظتی  کلید و پریز   بالاست و استارتر پنل سقفی  فیوز و کلید حفاظتی  کلید و پریز   بالاست و استارتر پنل سقفی  فیوز و کلید حفاظتی  کلید و پریز   بالاست و استارتر پنل سقفی  فیوز و کلید حفاظتی  کلید و پریز   بالاست و استارتر پنل سقفی  فیوز و کلید حفاظتی  کلید و پریز   بالاست و استارتر پنل سقفی  فیوز و کلید حفاظتی  کلید و پریز   بالاست و استارتر پنل سقفی  فیوز و کلید حفاظتی  کلید و پریز   بالاست و استارتر پنل سقفی  فیوز و کلید حفاظتی  کلید و پریز   بالاست و استارتر پنل سقفی  فیوز و کلید حفاظتی  کلید و پریز   بالاست و استارتر

 • تجهیزات جانبی
  تجهیزات جانبی

  ارائه کلیه لوازم و تجهیزات جانبی ساختمان همچون انواع سیم رابط ، بست ، کابل های فشار قوی و ...

 • ترانس و استابلایزر
  ترانس و استابلایزر

  فروش ترانس و استابلایزر. فروش آنلاین ترانس و استابلایزر ، با یهترین متریال و کیفیت  همچنین مناسب ترین قیمت ، در فروشگاه اینترنتی یاتای . حفاظت از وسیله برقی خانگی و صنعتی ، همچنین جلوگیری از نوسان برق و پرش های ناگهانی برق شهری .

 • مدیریت کابل
  مدیریت کابل
در صفحه
نمایش 1 - 30 از 1663 آیتم
نمایش 1 - 30 از 1663 آیتم

آخرین کالاهایی که دیده اید

بدون محصول بازدید شده ای

منو

مقایسه 0