چسب اپوکسی دوقلوی 5 دقیقه ای بایسن

محصول جدید

Bison Fast Twin Epoxy Glue

جزییات بیشتر

موجود نیست
 
اطلاعات بیشتر

- مناسب برای تعمیر سریع، قوی و نامرئی سفال، چینی، شیشه، چرم، چوب، سنگ، فلز و سرامیکبرابر شرایط سخت

- عملکرد عالی

- تحمل وزن تا 160 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع

- تحمل حرارت از 40- تا 70 درجه‌ی سانتی‌گراد

- بهترین زمان عملکرد تا 5 دقیقه پس از مصرف

 
مشخصات
وزن75 گرم
حجم داخلی24 میلی‌لیتر
کاربریتعمیر
نوع بسته بندیتیوپ

نوشتن نقد و نظر

چسب اپوکسی دوقلوی 5 دقیقه ای بایسن

Bison Fast Twin Epoxy Glue

نوشتن نقد و نظر

 
هزینه و نحوه ارسال

ارسال کالا در  یاتای به طریق ارسال اکسپرس (فقط تهران)، پست سفارشی ، و باربری صورت میگیرد.راهنمای هزینه ارسال سفارشات یاتای

هزینه ارسال بر اساس وزن و حجم کالاها محاسبه و همزمان با ثبت سفارش، در صورتحساب مشتری درج میشود.

ارسال برای شهرهای غیر از تهران از طریق پست و باربری انجام میشود.

توجه: ارسال کالاهای حجیم از قبیل هود و سینک و... برای شهرستان ازطریق باربری بصورت پس کرایه انجام میشود(هزینه ارسال با باربری بر عهده مشتری می باشد). هزینه حمل تا باربری تهران، هنگام ثبت سفارش، محاسبه و از مشتری دریافت میشود. هزینه حمل از باربری تهران تا باربری شهرستان، هنگام تحویل سفارش توسط باربری مقصد از خریدار دریافت خواهد شد.

یاتای ارسال سالم تمامی کالاها تا درب منزل مشتری را تضمین میکند و درصورتی که کالای ارسال شده (تهران یا شهرستان) قبل از تحویل به مشتری صدمه ببیند تعویض بی قید و شرط محصولات صدمه دیده از تعهدات ضروری یاتای میباشد.

سفارش هایی که تا قبل از ساعت 12 ظهر ثبت شوند فردای آن روز ارسال خواهند شد و سفارش هایی که بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شوند پس فردا ارسال خواهند شد روزهای تعطیل جزء بازه زمانی ارسال حساب نمیشوند.

زمان حدودی تحویل بعد از ثبت سفارش : تهران، یک روز کاری ~ مراکز استانها، دو روز کاری ~ سایر شهرها، سه روز کاری

ارسال اکسپرس یاتای (ناوگان یاتای)

در حال حاضر ارسال اکسپرس فقط در شهر تهران انجام می‌شود. زمان ارسال یک روز کاری میباشد،

سفارشهای مربوط به تهران، قبل از ارسال با مشتری هماهنگ میشود.

درصورت تمایل مشتری سفارش در روز تعطیل ارسال خواهد شد

پست سفارشی

برای ارسال کالا به تمام نقاط کشور(غیر از تهران)، از روش پست سفارشی استفاده خواهد شد. پس از سفارش کالا و تکمیل خرید، کالای موردنظر شما تحویل پست شده و طبق روال شرکت پست، حداکثر تا 4 روز کاری تحویل شما خواهد شد. همچنین شماره‌ی پیگیری پستی برای شما ارسال خواهد شد، که شما از آن طریق می‌توانید با مراجعه به سایت شرکت پست، در هرلحظه از وضعیت کالای خود مطلع شوید.

http://itemtracking.post.ir

باربری

کالاهای حجیم و سنگین برای شهرهای غیر از تهران، ازطریق باربری ارسال خواهد شد هزینه ارسال با باربری بر عهده مشتری می باشد.

ارسال به‌موقع سفارش
سرعت و دقت عمل همواره یکی از فاکتورهای مهم یاتای بوده است. تلاش یاتای بر این است که با ارسال به‌موقع کالا تجربه‌ی یک خرید اینترنتی لذت‌بخش را برای شما فراهم کند. بلافاصله پس از ثبت و نهایی شدن سفارش و تائید واحد سفارشات، کالای موردنظر شما به واحد ارسال تحویل داده خواهد شد تا در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما برسد.
 
روشهای پرداخت

روشهای پرداخت

پرداخت آنلاین : خریدارانی که امکان پرداخت اینترنتی دارند در پایان سفارش خود میتوانند بلافاصله وجه سفارش خود را بصورت آنلاین پرداخت کنند. این پرداخت بلافاصله تایید و پردازش سفارش آغاز خواهد شد.

پرداخت به روش کارت به کارت : در این روش خریدار میتواند سفارش خود را ثبت کرده و سپس وجه سفارش را به حساب های اعلام شده در سایت یاتای واریز کند در نهایت خریدار باید تاریخ و مبلغ واریز شده را به بخش فروش یاتای اطلاع دهد تا با تایید پرداخت توسط کارشناس فروش، پردازش سفارش آغاز شود.

پرداخت هنگام تحویل سفارش : پرداخت در محل مخصوص شهر تهران می باشد خریدارانی که این روش پرداخت را انتخاب می کنند میتوانند وجه سفارش خود را هنگام تحویل سفارش، پرداخت کنند (پرداخت از طریق دستگاه کارتخوان یا نقد). 10 درصد از مبلغ خرید، قبل از ارسال سفارش و مابقی هنگام تحویل سفارش، از مشتری دریافت میشود.

 
تضمین گارانتی محصول

تضمین گارانتی تمام محصولات توسط یاتای

با توجه به مشکلاتی که در مراجعه به گارانتی شرکتها وجود دارد (عدم پذیرش ایراد محصول، صرف زمان و هزینه زیاد، عدم دسترسی به مراکز ارائه خدمات گارنتی ...) و در جهت حفظ حقوق مشتریان، یاتای، گارانتی تمام محصولات خود را تضمین میکند.تضمین گارانتی توسط یاتای

مزایای تضمین گارانتی توسط یاتای:

کالای معیوب فقط با یک تماس مشتری در هر نقطه از کشور و در کمترین زمان ممکن با کالای نو تعویض میشود.

کالای معیوب با هماهنگی واحد فروش از محل مورد نظر مشتری برای یاتای ارسال و کالای جدید بلافاصله به محل مورد نظر ارسال میشود.

مشتری بابت ارسال کالای معیوب و دریافت کالای نو هیچ هزینه ای پرداخت نمیکند

آخرین کالاهایی که دیده اید

برچسب ها

منو

مقایسه 0