نماد اعتماد الکترونیکی

فلاش تانک ها به عنوان یک محفظه ذخیره سازی آب معرفی شده اند که کاربرد اصلی آن شستن توالت در مواقع مختلف است .فلاش تانک ها در طرح و مدل های متنوعی ساخته شده اند. برخی از فلاش تانک ها بصورت روکار و بعضی ها بصورت توکار ساخته شده اند.

فلاش تانک توکار

جدیدترین نوع فلاش تانک ها، مدل های توکار آن است که بصورت استراکچر و یا وال هنگ بر روی دیوار نصب می گر...

فلاش تانک ها به عنوان یک محفظه ذخیره سازی آب معرفی شده اند که کاربرد اصلی آن شستن توالت در مواقع مختلف است .فلاش تانک ها در طرح و مدل های متنوعی ساخته شده اند. برخی از فلاش تانک ها بصورت روکار و بعضی ها بصورت توکار ساخته شده اند.

فلاش تانک توکار

جدیدترین نوع فلاش تانک ها، مدل های توکار آن است که بصورت استراکچر و یا وال هنگ بر روی دیوار نصب می گردد و فضای کم تری را اشغال می کند. از دیگر مزیت های فلاش تانک توکار زیبایی آن و بهداشتی بودن آن و به دلیل اینکه داخل دیوار قرار می گیرد می توانید اندازه بزرگ تری از آن را انتخاب کنید.

فلاش تانک یا اسکراچر وال هنگ

فلاش تانک یا اسکراچر وال هنگ به نوع خاصی از این تجهیزات سرویس بهداشتی اشاره دارد که بر روی دیوار نصب شده و کلیه وزن آنها توسط یک سازه فلزی حفظ می‌ گردد. این نوع فلاش تانک‌ها به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارد، به فضای سرویس بهداشتی کمک می‌کنند و تأثیر کمتری بر روی کم کردن فضای آن دارند.

مزیت فلاش تانک های وال هنگ علاوه بر اینکه بر زیبایی محیط تأثیر می گذارد، نظافت آن را آسان‌ و راحت تر می‌کند، فضای کمتری اشغال می‌کند و نصب و تعویض آنها نیز به نسبت به سایر سرویس‌ها راحت ‌تر بوده است.

فلاش تانک توکار ایرانی

فلاش تانک توکار ایرانی یک مدل دیگر از فلاش تانکهای توکار بوده است که جدیدا  وارد بازار شده اند و در توالت ایرانی کاربرد دارد. این تجهیزات همانند یک سیستم معمولی عمل می‌کنند و امکان تغییر آنها به شکل آنتی باکتریال، اتوماتیک و حتی دو مخزنه نیز وجود دارد. این نوع از فلاش تانک هابصورت توکار نصب می شود. عملکرد آن ها با سرویس‌های فرنگی  تفاوت ندارد و تنها نحوه نصب و لوله کشی آنها متفاوت بوده است.

فلاش تانک

فلاش تانک روکار

فلاش تانک روکار جز نمونه‌های قدیمی این ابزارها سزویس بهداشتی بوده است  که به صورت آزادانه  بر روی دیوار نصب می‌ گردد و در دسترس قرار دارد. شاید بزرگترین مزیت استفاده از فلاش تانک روکار این باشد که دسترسی به آنها آسان است و در صورت بروز مشکل، به راحتی  می ‌توان نسبت به تعمیر و تعویض آن اقدام کرد.

انواع فلاش تانک

اگرکه انواع توکار و روکار به عنوان یک فاکتور اصلی در تقسیم بندی فلاش تانک ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما فلاش تانک ها براساس بعضی از کاربرد های دیگر از هم دیگه متمایز میشوند. چند مدل معروف از این فلاش تانک‌ها عبارتند از:

فلاش تانک دکمه دار: این نوع مخزن‌ها به عنوان ساده‌ ترین و قدیمی ‌ترین مدل در بازار شناخته شده است. که دارای یک دکمه بر روی بدنه خود هستند که کاربردش تخلیه آب محفظه است. این دکمه به شکل مکانیکی عمل می‌کند و با فشار دادن آن یا کشیدن آن، کلیه آب مخزن خارج می‌گردد.

فلاش تانک دو زمانه: فلاش تانک‌های دو زمانه به دلیل اینکه امکان تخلیه آب مخزن را در دو زمان متفاوت فراهم می‌کند با این اسم شناخته می‌شوند. در حقیقت، فرد می‌تواند در یک مرحله بخشی از آب و در صورت نیاز در مرحله دوم بخش دیگر را تخلیه کند.

فلاش تانک دو مخزنه:این نوع ازفلاش تانک ها دارای دو مخزن جداگانه با دو ورودی جداگانه و با دو خروجی جداگانه هستند. معمولاً مخزن اولیه کوچکتر است که به تخلیه بخشی از آب اختصاص می‌یابد. در صورت نیاز کاربر می‌تواند محتویات مخزن دوم را نیز تخلیه کند.

فلاش تانک آنتی باکتریال: این تجهیزات همانند فلاش تانک‌های معمولی است و عملکرد آنها نیز مشابه است. اما تفاوت آنها به استفاده از مواد آنتی باکتریال در این تجهیزات برمی‌گردد که مانع از رشد باکتری و آلودگی در محیط می‌شوند.

فلاش تانک اتوماتیک:  از لحاظ بهداشتی فلاش تانک‌های اتوماتیک بهترین گزینه هستند که به صورت خودکار پس از خروج فرد یا باز شدن درب سرویس بهداشتی، محتویات مخزن را تخلیه می‌کند.

فلاش تانک

بیشتر

فلاش تانک 

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  رنگ
  مدل
  دسته بندی

  ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

  logo-samandehi