شیرآلات 

 • ست 4 تکه شیرآلات
  ست 4 تکه شیرآلات
  اگر تمایل دارید که با خیال آسوده از آشپزخانه تا سرویس بهداشتی و حمام خود را هماهنگ نمایید پیشنهاد ما خرید یک دست کامل شیرآلات (شامل: شیر سینک، شیر دوش، شیر روشویی و شیر آفتابه) است.
  با کیفیت ترین شیرآلات ست اهرمی (شیرآلات جدید دارای کارتریج) و کلاسیک (طرح قدیمی دارای مغزی) را در رنگ‌های کروم، طلایی، برنز، رز گلد، مشکی، سفید، طرح استیل که در بازار ارائه شده است را از یاتای بخواهید.
  نمونه بهترین برندهای شیرآلات بهداشتی که می‌توانید خرید اینترنتی شیرآلات خود را از آن‌ها انجام دهید:
  قهرمان، کسری، آویساAvisa ، راسان ، آرسو، شودر...
  بهترین شیرآلات استاندارد ایرانی و انواع شیرآلات خارجی را فروشگاه اینترنتی یاتای با نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و نشان ثبت ملی ارائه می‌دهد تا شما گرامیان از خرید اینترنتی شیرآلات خود رضایت کامل داشته باشید.
  جهت انتخاب ست شیرآلات می‌توانید از قسمت فیلتر محصولات سایت به راحتی نوع، رنگ، مدل، قابلیت، کشور سازنده و برندهای ارائه شده را انتخاب نمایید.
  فیلم‌ها و عکس‌ها(با لوگوی یاتای) موجود در سایت توسط تیم عکاسی و فیلم برداری یاتای تهیه شده است.
  ادامه مطلب
 • شير سينک
  شير سينک
  اولین نکته در خرید شیر سینک استاندارد، ارتفاع دهانه شیر از سینک می‌باشد. اگر بالای شیر، کابینت یا قفسه‌ای وجود دارد، شما باید ارتفاع آن را اندازه گیری کنید و مطمئن شوید که دهانه شیر زیر آن قرار دارد.
  نکته بعدی فروشگاهی است که از آن خرید خود را انجام می‌دهید، فروشگاه اینترنتی یاتای با نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و نشان ثبت ملی، بهترین و مطمئن‌ترین فضا را جهت خرید اینترنتی شیرآلات بهداشتی ایجاد نموده است؛ یاتای از پرفروش ترین و با کیفیت ترین برندهای شیرآلات موجود در بازار ( قهرمان، کسری، Kwc (کی . دبلیو . سی)، آویساAvisa) )، راسان، شودر، +Conti، موست MOST ) شیرآلات ایرانی، اسپانیایی و سوئیسی مورد نظر شما را ارائه می نماید. رنگ‌های ارائه شده شامل کروم، طلایی، برنز ، رز گلد، مشکی، سفید، نقره‌ای، الوان، بنفش، طرح استیل می‌شود.
  انواع شیرهای ظرف شویی: علم تخت، دیواری، شاوری – شلنگدار، علم جدا شو، فنری.
  قابلیت‌ها:
  شیر سینک دومنظوره با امکان نصب دستگاه تصفیه آب (مثال:شیر سینک دومنظوره راسان مدل راشل)، شیر ظرفشویی لمسی یا تاچ (شیر سینک لمسی راسان)، چشمی یا هندزفری (شیر چشمی قهرمان)، شیر ظرفشویی چراغ دار( شیر آشپزخانه KWC مدل ایو چراغ دار)، در بازار عرضه شده است:
  جهت جستجوی بهتر شیرهای ظرفشویی می‌توانید از قسمت فیلتر محصولات سایت به راحتی نوع، رنگ، مدل، قابلیت، کشور سازنده و برندهای ارائه دهنده را انتخاب نمایید
  فیلم‌ها و عکس‌ها(با لوگوی یاتای) موجود در سایت توسط تیم عکاسی و فیلم برداری یاتای تهیه شده است.
  ادامه مطلب
 • شير روشویی
  شير روشویی
  نکات مهم جهت خرید شیر روشویی:
  در خرید شیر روشیی علاوه بر قیمت و کیفیت آن، به تناسب شیر انتخابی و سنگ روشویی توجه نمایید، اینکه چه سنگ روشویی (روسنگی ، رو کابینتی، زیرسنگی) انتخاب می‌نمایید در انتخاب شیر روشویی اهمیت دارد.
  شیر روشویی را می‌توان به صورت دیواری هم نصب کرد.
  شما می‌توانید شیر خود را با توجه به محصولات ارائه شده در بازار در رنگ‌های کروم (شیبه مدل مهر)، طلایی (کسری مدل ناپل طلایی مات)، برنز ، رز گلد( کرومات مدل ویکتوریا رزگلد) ، مشکی (راسان مدل لوتوس مشکی)، سفید ( کسری مدل آبتین سفید)، طرح استیل ( ارمغان مدل الماس استیل) و در سه مدل دسته اهرمی، کلاسیک و پدالی انتخاب نمایید.
  پرفروش ترین برندهای شیر روشویی که به ارائه محصولات ایرانی، اسپانیایی و سوئیسی در بازار داخلی می‌پردازند:
  قهرمان، کسری، Kwc (کی . دبلیو . سی)، آویساAvisa) )، راسان، کرومات، ارمغان، شودر، +Conti، موست (MOST) می‌باشد.
  انواع شیر روشویی استاندارد ایرانی و شیر خارجی را از فروشگاه اینترنتی یاتای با نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و نشان ثبت ملی بخواهید. ما بهترین شیرآلات استاندارد را در بازار فروش اینترنتی ارائه می‌کنیم تا هموطنان ما در اسرع وقت از بهترین شیرآلات ایرانی بهره‌مند باشند.
  جهت جستجوی بهتر شیرهای روشویی می‌توانید از قسمت فیلتر محصولات سایت به راحتی نوع، رنگ، مدل، قابلیت، کشور سازنده و برندهای ارائه دهنده را انتخاب نمایید
  فیلم‌ها و عکس‌ها(با لوگوی یاتای) موجود در سایت توسط تیم عکاسی و فیلم برداری یاتای تهیه شده است.
  ادامه مطلب
 • شير آفتابه ( توالت )
  شير آفتابه ( توالت )
  شیرهای آفتابه(شیر توالت) را می‌توانید در دو نوع اهرمی ( شیرآلات جدید دارای کارتریج) وکلاسیک (طرح قدیمی دارای مغزی مانند: قهرمان مدل کاستا) در رنگ‌های کروم، طلایی، برنز ، رز گلد، مشکی، سفید، طرح استیل در یاتای مشاهده نمایید.
  شیرهای آفتابه به دو صورت تو کار و روکار نصب می‌شود.
  فروشگاه اینترنتی یاتای با نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و نشان ثبت ملی به جهت فروش بهترین مارک شیرآلات ایرانی و ارائه انواع شیر خارجی با کیفیت به عنوان بهترین فروشگاه اینترنتی شیرآلات بهداشتی در بازار مطرح شده است.
  توجه توجه :
  پرفروش ترین برندهای شیرآلات در زمینه شیر آفتابه: قهرمان، کسری، Kwc (کی . دبلیو . سی)، آویسا (Avisa)، راسان، شودر.
  همراه عزیز جهت نصب این محصول نیاز به خرید شلنگ آفتابه نیز دارید.
  جهت جستجوی بهتر شیرهای توالت می‌توانید از قسمت فیلتر محصولات سایت به راحتی نوع، رنگ، مدل، قابلیت، کشور سازنده و برندهای ارائه دهنده را انتخاب نمایید
  فیلم‌ها و عکس‌ها(با لوگوی یاتای) موجود در سایت توسط تیم عکاسی و فیلم برداری یاتای تهیه شده است.
  ادامه مطلب
 • شير دوش ( شیر حمام )
  شير دوش ( شیر حمام )
  برای خرید یک شیر دوش (شیر حمام) با کیفیت اولین نکته‌ی قابل توجه، برندی است که از آن خرید می نمایید. پیشنهاد فروشگاه اینترنتی یاتای برای خرید شما برندهای "قهرمان (مانند مدل تنسو رویال)، کسری (م:اکو)، آرسو(م:دیانا)، راسان(م:مروارید)، آویسا (Avisa)، Kwc (کی. دبلیو .سی)، " است که شما عزیزان می‌توانید از محصولات متنوعی که این برندها ارائه داده‌اند خرید نمایید. اولویت بعدی نحوه نصب آن است، که تصمیم دارید شیر حمام شما توکار یا رو کار باشد؟ به این نکته دقت نمایید که با توجه به سرویس بهداشتی خود و سبک مورد علاقه تان شیرآلات خود را انتخاب نمایید.
  شیر دوش‌ در انواع اهرمی ( شیرآلات جدید دارای کارتریج مانند: کسری مدل هیرمند) وکلاسیک (طرح قدیمی دارای مغزی مانند: شایان مدل مینا) و در رنگ های (کروم، طلایی، برنز، رز گلد، مشکی، سفید) موجود می‌باشد.
  جهت جستجوی بهتر شیرهای حمام می‌توانید از قسمت فیلتر محصولات سایت به راحتی نوع، رنگ، مدل، قابلیت، کشور سازنده و برندهای ارائه دهنده را انتخاب نمایید
  فیلم‌ها و عکس‌ها(با لوگوی یاتای) موجود در سایت توسط تیم عکاسی و فیلم برداری یاتای تهیه شده است.
  ادامه مطلب
 • شیر دیواری و کلاسیک
  شیر دیواری و کلاسیک
  اگر تصمیم به خرید شیر دیواری (آشپزخانه، دستشویی) با کیفیت دارید؛ بهترین شیرآلات دیواری استاندارد ایرانی با کیفیت بالا را از فروشگاه اینترنتی یاتای سفارش دهید.
  یاتای شیرآلات استاندارد ایرانی و انواع شیرآلات خارجی را در بازار عرضه کرده است و شما با سفارش خود یک خرید اینترنتی عالی خواهید داشت.
  با خرید اینترنتی شیر دیواری آشپزخانه و دستشویی خود از فروشگاه آنلاین یاتای (با نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و نشان ثبت ملی) از برترین برندهای موجود در بازار خرید ‌نمایید. (شیرآلات قهرمان، کسری، ارمغان، راسان، شودر، کرومات و شایان...)
  جهت جستجوی بهتر شیرهای دیواری می‌توانید از قسمت فیلتر محصولات سایت به راحتی نوع، رنگ، مدل، قابلیت، کشور سازنده و برندهای ارائه دهنده را انتخاب نمایید
  فیلم‌ها و عکس‌ها(با لوگوی یاتای) موجود در سایت توسط تیم عکاسی و فیلم برداری یاتای تهیه شده است.
  ادامه مطلب
 • لوازم شیرآلات
  لوازم شیرآلات
  از لوازم جانبی شیرآلات بهداشتی می‌توان به گوشی دوش، علم شیر، شیر اتصال، شیر لباسشویی، شلنگ (دوش، آفتابه، رابط) اشاره کرد که در رنگ‌های کروم، طلایی، برنز، رز گلد، مشکی، سفید، نقره‌ای موجود میباشند.
  با توجه به اینکه با خرید شیرآلات، لوازم جانبی آن نیز مورد نیاز است، فروشگاه اینترنتی یاتای شیلنگ و لوازم جانبی شیرآلات لوکس و معمولی را در دسترس شما عزیزان قرارداده‌است.
  از بهترین برندهای شیرآلات ایرانی در ارائه شلنگ و لوازم جانبی شیرآلات (شامل گوشی دوش، علم شیر، شیر اتصال، شلنگ (دوش، آفتابه، رابط)) می‌توان قهرمان، کسری، دوریس، راسان و کهن را نام برد که محصولات خود را در مدل‌های مختلف به بازار ارائه داده‌اند.
  جهت جستجوی بهتر محصول مورد نظر می‌توانید از قسمت فیلتر محصولات سایت به راحتی نوع، رنگ، مدل، قابلیت، کشور سازنده و برندهای ارائه دهنده را انتخاب نمایید.
  فیلم‌ها و عکس‌ها(با لوگوی یاتای) موجود در سایت توسط تیم عکاسی و فیلم برداری یاتای تهیه شده است.
  ادامه مطلب
 • شیرآلات رنگی
  شیرآلات رنگی
 • شیر سینک فنری
  شیر سینک فنری
  شیر سینک با علم فنری از شیرآلات لوکس محسوب می‌شود که به جهت راحتی شما عزیزان به منظور شستوشوی آسان ظروف و سینک تولید شده است.
  برندهای مطرح در زمینه شیر ظرفشویی فنری شامل: "کسری، راسان، ارمغان، قهرمان، گرانا و Most " می باشد که در مدل‌های "آلیس، آبنوس، آبشار، Z8، زمرد، ثلاثه، تنسو، تندیس، باران، مثلثی، فلت، شارلوت، لندن" و ... به بازار عرضه شده است.
  با خرید شیر ظرفشویی با علم فنری استاندارد از فروشگاه اینترنتی یاتای، برای سالیان طولانی از یک شیر با کیفیت استفاده خواهید نمود.
  هم اکنون می‌توانید شیر سینک‌ فنری مورد نظر خود را از بین شیرآلات ایرانی و اسپانیایی انتخاب و از فروشگاه اینترنتی یاتای سفارش دهید، این شیرآلات در رنگ‌های کروم (فنری گرانا مدل Z8 )، طلایی(راسان مدل آلیس طلایی)و گاهاً با قابلیت دو منظوره (کسری مدل تندیس) ارائه شده است.
  جهت جستجوی بهتر شیرهای فنری می‌توانید از قسمت فیلتر محصولات سایت به راحتی نوع، رنگ، مدل، قابلیت، کشور سازنده و برندهای ارائه دهنده را انتخاب نمایید
  فیلم‌ها و عکس‌ها(با لوگوی یاتای) موجود در سایت توسط تیم عکاسی و فیلم برداری یاتای تهیه شده است.
  ادامه مطلب
 • شیر سینک شاوری
  شیر سینک شاوری
  در دکوراسیون آشپزخانه‌های نوین از شیر‌های سینک با قابلیت جابجایی سردوش (شیر ظرفشویی شیلنگ دار) استفاده می‌شود که این مسئله موجب راحتی مصرف کننده در شستن ظروف و سینک می‌گردد. فروشگاه اینترنتی یاتای شیر ظرفشویی شاوری را با قیمت مناسب و با بالاترین کیفیت ارائه کرده است.
  برندهای مطرح در زمینه شیر ظرفشویی شاوری شامل: قهرمان، کسری، Kwc (کی . دبلیو . سی)، آویساAvisa) )، راسان و شودر، کرومات، هوایی Huayi، می‌باشد.
  شیر سینک شاوری با قابلیت دو منظوره، لمسی (تاچ) و چشمی(هندزفری) ، در رنگ‌های کروم(شودر مدل بیزانس)، طلایی(کرومات مدل آلتون طلایی)، رز گلد( کرومات کد 3292RG) ، مشکی(کرومات مدل آلیس مشکی)، سفید(هوآیی کد wmm569067JW) موجود می‌باشند.
  گرامیان هم اکنون می‌توانید انواع شیر سینک‌های شاوری شلنگ دار و فنری که ساخت ایران و اسپانیا می باشد را از فروشگاه یاتای (با نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و نشان ثبت ملی ) بخواهید سفارش دهید توجه داشته باشید که جهت جستجوی بهتر شیرهای شاوری می‌توانید از قسمت فیلتر محصولات سایت به راحتی نوع، رنگ، مدل، قابلیت، کشور سازنده و برندهای ارائه دهنده را انتخاب نمایید
  فیلم‌ها و عکس‌ها(با لوگوی یاتای) موجود در سایت توسط تیم عکاسی و فیلم برداری یاتای تهیه شده است.
  ادامه مطلب
 • شیر سینک دومنظوره
  شیر سینک دومنظوره
  اگر تصمیم به استفاده از آب سالم و حذف مواد مضر و شیمیایی از آب دارید شیر ظرفشویی دو منظوره (شیر سینک تصفیه دار) را برای آشپزخانه خود سفارش دهید تا علاوه بر استفاده معمول از شیر ظرفشویی بتوانید دستگاه تصفیه آب را به آن متصل نمایید.
  پرفروش‌ترین و باکیفیت‌ترین برندهای شیر برداشت تصفیه آب شامل برندهای: قهرمان، کسری، راسان، شودر، کرومات می‌شود که شیرآلات با کیفیت خود را در رنگ‌های کروم و طلایی عرضه می‌نمایند.
  انواع شیر ظرفشویی دومنظوره استاندارد ایرانی و خارجی را از فروشگاه اینترنتی یاتای با نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و نشان ثبت ملی بخواهید.
  جهت جستجوی بهتر شیرهای دومنظوره می‌توانید از قسمت فیلتر محصولات سایت به راحتی نوع، رنگ، مدل، قابلیت، کشور سازنده و برندهای ارائه دهنده را انتخاب نمایید
  فیلم‌ها و عکس‌ها(با لوگوی یاتای) موجود در سایت توسط تیم عکاسی و فیلم برداری یاتای تهیه شده است.
  ادامه مطلب
 • شیر لمسی - چشمی
  شیر لمسی - چشمی
  شیرآلات لمسی:
  در شیرآلات الکترونیکی لمسی ( شیرآلات تاچ) با لمس هر نقطه از شیر، جریان آب وصل و یا قطع می‌گردد.
  فروشگاه اینترنتی یاتای، با کیفیت‌ترین شیرآلات هوشمند و لوکس را برای افرادی که سلیقه لاکچری پسند دارند به بازار ارائه داده است تا هموطنان عزیزمان از جدیدترین مدل‌های شیرآلات بهره‌مند شوند.
  شما با خرید اینترنتی شیرآلات الکترونیکی خود از فروشگاه اینترنتی یاتای (با نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و نشان ثبت ملی ) دیگر نگران تعویض سنسور شیر آب خود نخواهید بود زیرا محصولاتی که از یاتای خریداری می‌نماید با بالاترین کیفیت موجود در بازار ارائه شده است.
  شیرآلات چشمی:
  شیرهای چشمی (هندزفری) به وسیله وبلاتور، هوا را داخل آب می‌کند و آب را بصورت حباب بیرون می‌ریزد، کار شیرآلات سنسوردار بر اساس ارسال و دریافت نور مادون قرمز است، به این معنی که کاملاً الکترونیکی بوده و بدون تماس دست و تنها با قرار گرفتن دست مصرف کننده در میدان دید سنسورهای مادون قرمز شروع به کار می‌کنند و همینطور امکان استفاده همزمان از برق و باتری را دارند و در صورت قطع برق از باتری استفاده می‌شود.
  • رنگ‌های ارائه شده: کروم، طلایی، مشکی، طرح استیل.
  • مدل‌ها: آوا، آکوا، ترنم، دومو، زئوس، مریت
  • برندهای شیرآلات: بلندا ، Kwc (کی . دبلیو . سی)، راسان، شودر، Conti+، قهرمان، شایان، کرومات می‌باشد.
  • کشورهای ارائه دهنده: ایران ، سوئیس
  جهت جستجوی بهتر شیرهای الکترونیکی می‌توانید از قسمت فیلتر محصولات سایت به راحتی نوع، رنگ، مدل، قابلیت، کشور سازنده و برندهای ارائه دهنده را انتخاب نمایید
  فیلم‌ها و عکس‌ها(با لوگوی یاتای) موجود در سایت توسط تیم عکاسی و فیلم برداری یاتای تهیه شده است.
  ادامه مطلب
 • شیر روشویی پایه بلند
  شیر روشویی پایه بلند

  در خرید شیر روشویی پایه بلند به چه نکاتی توجه نماییم:
  • شیر روشویی پایه بلند صرفا بهمراه سنگ روشویی رو سنگی نصب می‌شود.
  • شیر و سنگ روشویی تناسب داشته باشد زیرا ارتفاع شیرهای روشویی پایه بلند مناسب سنگ روشویی کوچک نیست. (به طور مثال راسان مدل لیانا با ارتفاع 30 سانتیمتر)
  • خرید شیر اتصال ( جهت اتصال به لوله‌های آب گرم و سرد)

   

  برای ست کردن رنگ شیر دستشویی پایه بلند با وسایل جانبی، می‌توانید روکش‌های کروم، طلایی، برنز، رز گلد، مشکی، سفید، طرح استیل را انتخاب نمایید.
  این محصولات در دو مدل دسته اهرمی و کلاسیک توسط بهترین برندهای شیرآلات ایرانی راسان، شایان، شودر، هوایی Huayi ،سیتکو، کرومات، گرانا، کسری به بازار ارائه شده است تا شما عزیزان بتوانید شیرآلات استاندارد در اختیار داشته باشید.
  فروشگاه اینترنتی یاتای با نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و نشان ثبت ملی به عنوان برترین فروشگاه اینترنتی شیرآلات بهداشتی، انواع شیرآلات خارجی و بهترین شیرآلات استاندارد ایرانی را خدمت شما گرامیان ارائه داده است تا از خرید اینترنتی خود رضایت کامل داشته باشید .

   

  جهت انتخاب شیرآلات می‌توانید از قسمت فیلتر محصولات سایت به راحتی نوع، رنگ، مدل، قابلیت، کشور سازنده و برندهای ارائه شده را انتخاب نمایید.
  فیلم‌ها و عکس‌ها(با لوگوی یاتای‌) موجود در سایت توسط تیم عکاسی و فیلم برداری یاتای تهیه شده است.

  ادامه مطلب
 • شیرآلات توکار
  شیرآلات توکار
  شیرآلات توکار دارای مزایای بسیاری است و به جهت قرار گرفتن در داخل دیوار از یک محافظ امن و مطمئن و نمای ظاهری زیباتری برخوردار است همچنین از آسیب های احتمالی به دور می‌ماند.
  برترین شیرآلات توکار ایرانی موجود در بازار که می توانید بر اساس فضای موجود و سبک دکوراسیون خانه خود، انتخاب نمایید از برندهای مطرحKwc (کی. دبلیو .سی ) و شایان (مثال: شیر دوش توکار شایان مدل ایتالیایی (می‌باشد که در رنگ‌های سفید، مشکی، کروم به بازار عرضه شده است. این محصولات اهرمی شامل مدل های آوا، اسپانیایی، ایتالیایی و زو میباشند.
  گرامیان شیرآلات بهداشتی خود را از فروشگاه اینترنتی یاتای با نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و نشان ثبت ملی خریداری نمایید تا از با کیفیت ترین و ارزان ترین شیرآلات ایرانی بهره‌مند شوید.
  جهت جستجوی بهتر شیرهای توکار می‌توانید از قسمت فیلتر محصولات سایت به راحتی نوع، رنگ، مدل، قابلیت، کشور سازنده و برندهای ارائه دهنده را انتخاب نمایید
  فیلم‌ها و عکس‌ها(با لوگوی یاتای) موجود در سایت توسط تیم عکاسی و فیلم برداری یاتای تهیه شده است.
  ادامه مطلب
در صفحه
نمایش 1 - 30 از 2377 آیتم
نمایش 1 - 30 از 2377 آیتم

آخرین کالاهایی که دیده اید

بدون محصول بازدید شده ای

منو

مقایسه 0